Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Не върви след оФцете - върви след здравия разум !!!

Публикувано от келепирски 
Re: Неразумници - спрете с неблагоразумията
18-07-2008 - 05:40:17
единственото вярно нещо към момента е,че има повече от една истина.
Ще му дойде времето и истината ще стане само ЕДНА!
както и в тотото-на печелившите-честито , на останалите,кураж до следващия тираж spinning smiley sticking its tongue out

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: Неразумници - спрете с неблагоразумията
18-07-2008 - 06:43:44
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> dival,ако имаш възможност,бих ти препоръчал да си
> вземеш малко отпуска и да се поразходиш малко по
> света или поне Харватско напр и после да твърдиш
> толкова много неща.
>

Преди време си мислех - ако имаше възможност цялото българско население да поживее малко навън, а не да му втълпяват, че навсякъде зад богатството стоят маскари и, че то е единствения критерий, господа управляващите ни не биха се задържали и ден на власт.
Сега се съмнявам - манипулацията е тотална - и в тази среда е невъзможно да бъде разбран Асен, когато пише, че кредитната криза е криза на доверието...
*
Преди няколко дни поредния представел на т.н. едър бизнес у нас ми казва - "а бе, що бе, ми аз ще му дам 10тина бона..."
"Е, казвам, ти се опитай да дадеш по толкова на 3 поредни полицая на пътя... Пък аз ще ти стискам палци да стигнеш до втория преди да си стигнал до прокурора..."
*
Чудя се на това лековерие - как всичко било само пари и как с пари всичко се купувало и се ставало богат, защото парите не миришели - тези хора не се ли препъват като вървят, не им ли се прихожда по нужда...
Доста съм пообиколил по света - в едно съм се убедил - парите определено имат аромат - в едни хора миришат на кенеф, в други ухаят на успех...

Re: Неразумници - спрете с неблагоразумията
18-07-2008 - 07:48:20
goro Написал:
-------------------------------------------------------
> javor Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > dival,ако имаш възможност,бих ти препоръчал
> да си
> > вземеш малко отпуска и да се поразходиш малко
> по
> > света или поне Харватско напр и после да
> твърдиш
> > толкова много неща.
> >
>
> Преди време си мислех - ако имаше възможност
> цялото българско население да поживее малко навън,
> а не да му втълпяват, че навсякъде зад богатството
> стоят маскари и, че то е единствения критерий,
> господа управляващите ни не биха се задържали и
> ден на власт.
> Сега се съмнявам - манипулацията е тотална - и в
> тази среда е невъзможно да бъде разбран Асен,
> когато пише, че кредитната криза е криза на
> доверието...
> *
> Преди няколко дни поредния представел на т.н. едър
> бизнес у нас ми казва - "а бе, що бе, ми аз ще му
> дам 10тина бона..."
> "Е, казвам, ти се опитай да дадеш по толкова на 3
> поредни полицая на пътя... Пък аз ще ти стискам
> палци да стигнеш до втория преди да си стигнал до
> прокурора..."
> *
> Чудя се на това лековерие - как всичко било само
> пари и как с пари всичко се купувало и се ставало
> богат, защото парите не миришели - тези хора не се
> ли препъват като вървят, не им ли се прихожда по
> нужда...
> Доста съм пообиколил по света - в едно съм се
> убедил - парите определено имат аромат - в едни
> хора миришат на кенеф, в други ухаят на успех...
>
>----------------------------------------
Горо ли си,Горски ли си,
няма значение.....Добре си пообиколил,що не свърна и до Китай,но не да се "наядеш" с ориз а да поприФанеш някоя от техните мъдрости!
"няма ненаказано добро" , "не давай непоискани добрини" , "победа не се подарява",
"ако не можеш да помогнеш-не пречи" и пр...............
тук сте се събрали все отбор "умници" , жалко ,че Доньо Донев не е между нас (лека му пръст) .......толкова прототипи за нов филм има



spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: Колко много време ни трябва още
18-07-2008 - 08:18:55
Без аргументи тези ми защитават. Евала николасе, евала андрешко, опа келепирски. Тия може да минават на бабичките с промит комунистически мозък. Тука за да ви вземе някой насериозно е добре да дадете малко по същество. Ай със здраве. И по леко с кадровишките похвати. Нали знаете че само с тях не става.
Re: Неразумници - спрете с неблагоразумията
18-07-2008 - 11:25:43
> goro Написал:
> --------------------------------------------------
>> Сега се съмнявам - манипулацията е тотална - и в тази среда е невъзможно да бъде разбран Асен, когато пише, че кредитната криза е криза на доверието...

келепирски Написал:
-------------------------------------------------------
> Горо ли си,Горски ли си, няма значение...

Така е, Горане, твойте мъдри приказки много хора не могат да разберат, други съвсем са обезумяли ...
Re: Неразумници - спрете с неблагоразумията
18-07-2008 - 12:32:04
Nikolase
Ti mai naistina si mnogo tapo par4e
PRO4eti mi postingite parviat nai ve4e i posle mi obiasniavai za moiat selski proizxodsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Znam 4e vsi4ki SOFIANCI sa seliani ta shte go preglatna smiling smileysmiling smileysmiling smiley
KAZAX TI 4e sam prodal
KAzax ti 4e ima 2 parcela za MEN SI smiling smiley
KAZAX ti 4e shtom spored teb shte se vdigat cenite i 4e sa 50-60 evro da ti prodam na 40 a??
KAZAX ti 4e e s panorama na 200-250 metra ot moreto
Ta kakvo 4akash lapai dalaverata i izkarvai pari az sam balaka ti si igra4a smiling smileysmiling smiley
A tapotiite za 4inii i podobni gi ostaviam na kompleksiranite,selski T.N. investitori kato teb smiling smileysmiling smileysmiling smiley
EDNO e da kupuvash 2001-2003 edno e sega ako me razbirash smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
No koito ima INFO pe4eli koito ne se izxvarlia kato TEB
A klienti ne si tarsia namerix gi minaliat septemvri i lapnaxa na 75 evro kvadrata PROMOCIA ot men bedniat mia4 na 4inii smiling smileysmiling smiley
Ta tova po vaprosa vadi parite i izkarvai smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Smotaniaci vsiakakvi koi te puska v toia forum ne znam
Re: Колко много време ни трябва още
18-07-2008 - 12:49:24
извинявам се че се намесвам в уникалния ви диалог
може ли да видя скици на местата в черноморец както и подробностите вкл. за ток и вода , морска панорама има ли и тн
dival_@abv.bg
Колко много време ни трябва още
18-07-2008 - 14:26:50
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> > goro Написал:
> >
> --------------------------------------------------
>
> >> Сега се съмнявам - манипулацията е
> тотална - и в тази среда е невъзможно да бъде
> разбран Асен, когато пише, че кредитната криза е
> криза на доверието...
>
> келепирски Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Горо ли си,Горски ли си, няма значение...
>
> Така е, Горане, твойте мъдри приказки много хора
> не могат да разберат, други съвсем са обезумяли
> ...

".......................................................................................
май тъпаците стават ТРИМААААА
не се натискайте за престижни "звания" - ще има за всички от сърце
НАЙ-голямата Американска банка на ПЕЧАЛБА след апокалиптичните слухова за крах.....?!?!-само за такива като ВАС - ТРИМАТА това няма значение
---------------------
[money.ibox.bg]
-----------
"кризата" отива към финала , доларът" май " ще качва , нефтът НАДОЛУ и блеещите спекуланти ще сигнализират на още по-блеещите купувачи,че "цените много ще растат и трябва да се купува по-навреме"
а тогава moody smiley: moody smiley: moody smiley: moody smiley: moody smiley:

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: Колко много време ни трябва още
18-07-2008 - 14:30:24
келепирски Написал:
> barbaron Написал:
> > > goro Написал:

>келепирски Написал:
> май тъпаците стават ТРИМААААА

Така ли ? Ние двамата пък преброихме само един тук.
Re: Колко много време ни трябва още
19-07-2008 - 07:00:00
Niama tarikati, niama baluci, ima pazar...stiga ve4e s tezi tupi poniatia! koito se interesyva, ima ambizia i 4ete moge da napravi neshto ... koito si misli 4e samo tarikatite pe4eliat stoto sa tarikati i znaiat dalaverata da my misli.... 4etete kakvo pishat xorata tyk i subiraite informacia. Ako naprimer niakoi beshe poslyshali asen i beshe kypil niakoi fond koito predlaga short na petrola, za edna sedemica mogeshe da napravi 20 % na parite si!!! Ami ako negovite predpologenia izleznat 4asti4no viarni...i nefta stane 100 dolara do 2 meseca - tova sa 80% pe4alba!!!!
Ami ako se zadulbo4im v kazanoto ot kara kolio i si kypim akzii na niakoi ot golemite amerikanski banki koito sa na mnogo izgodna cena v momenta....niakoi ot tiax plashtat i dobur devident - pri segashnata si cena okolo 5-10 % na shestmese - do tri godini shte sa si ytroili cenata....i kato slogim devidenta parite x4.....eto edna vuzmognost za alternativna investicia, ne samo parite v zemi i imoti....
Taka 4e vmesto da se obigdame i da si obiasniavame koi e tarikat, koi e baluk i koi e selqnin, neka vseki da dade po edno smisleno predlogenie kak da se izkarat pari!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход