Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.

Публикувано от Шльокер и 3/4 
зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 17:28:31
avatar
[clubs.dir.bg]

"ВНИМАВАЙТЕ АКО КУПУВАТЕ ИМОТ РЕШИХ ДА КУПЯ ИМОТ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН И ПУСНАХ ОБЯВА НА ОБЯВАТА СЕ ОТЗОВАХА МНОГО 4АСТНИ ЛИЦА И АГЕНЦИИ ЕДНА ОТ АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОЯТО МИ СЕ ОБАДИ БЕ ''СИМЕОНОВ-ЕООД'' ОТ ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО УЛИЦА ВЪЗРОЖДЕНСКА 2А СОБСТВЕНИКА НА АГЕНЦИЯТА СЕ ОБАДИ И МИ ПРЕДЛОЖИ ИМОТИ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН КАЗАХ МУ 4Е ЩЕ ПОМИСЛЯ И ЩЕ МУ СЕ ОБАДЯ НО ТОИ НЕ СПРЯ ДА МИ ЗВАНИ И ДА МИ ПРЕДЛАГА РАЗНИ СКЪПИ ИМОТИ А АЗ БЯХ ПИСАЛА В ОБЯВАТА ДО 15 000Е ТОЙ МИ ПРЕДЛАГАШЕ КЪЩА ЗА 50000ЛВ КАЗАХ МУ 4Е НЯМАМ ТАКАВА ВЪЗМОЩНОСТ И 4Е СМЯТАМ ДА ПОСЕТЯ ЕЛЕНА И ДА РАЗГЛЕДАМ ПРЕДЛАГАНИТЕ ОФЕРТИ ТЪЙ КАТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОТ ДРУГИ МЕСТА И4Е ЩЕ МУ ЗВЪНА ПРЕДИ ДА ТРЪГНА НО ПОРАДИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИ4ИНИ НЕ УСПЯХ ДА ПЪТУВАМ ТОГАВА ЗАПО4НА ИСТИНСКИ КОШМАР ПЪРВО МИ ПРАТИ НА ИМЕЙЛА ЕДНО ПИСМО В КОЕТО ТВЪРДЕШЕ 4Е МУ ДЪЛЖА 300ЛЕВА ЕТО ПИСМОТО МУ. На вниманието на Харизанова !
Г-жа Харизанова , пишем ви от Агенция за недвижими имоти " Сименов" - ЕООД- гр.Велико Търново.Във връзка с проведените тел. разговори с вас през последните дни , ние направихме предостатъчно и много разходи, докато уточним имота и подготовката на съответните документи за продажба- такси, нотариуси ,удостоверения, тежести, който вие търсихте до цена благоприятна за вас и разходите за всичко това от 11.12. до 13.12. т.г. вкл. се равняват на около 300 лева за три дни / имайте впред вид , че освен нас ,проводохме редица телефонни разговори , бяхме ангажирали собствениците на имоти да дойдат на място, макар , че те живеят в други населени места , собствениците на имотите си оставиха работата и всички други ангажименти , за да дойдат и да се осъществи продажбата /, ако държите , че сте възпитани хора се обадете на посочените телефони, които вие знаете и помните добре.В противен случай ще търсим друг начин за компенсация спрямо Вас , тъй като постъпихте нелоялно, можехте поне да се обадите предварително.

ТТОВА БЕШЕ ПИСМОТО МУ СЛЕД КОЕТО ЗАПО4НА ДА ЗВАНИ ИДА МЕ ЗАПЛАШВА 4Е ЩЕ ПРАТИ ХОРА ДА МЕ ЗАВЛЕКАТ ДО ВЕЛИКО ТЪРНОВО ДА МУ ДАМ ПАРИТЕ КОЙТО СМЯТА 4Е МУ ДЪЛЖА МАКАР 4Е НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ НИКОГА ОСВЕН РАЗГОВОРИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА КАТО ЕДИНСТВЕНО ТОЙ МИ ЗВЪНЕШЕ ОБЪРНАХ СЕ КЪМ АДВОКАТА СИ И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ГО СЪДЯ ВИЕ КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ НЕКА НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ТЕЛЕФОНИ НА КОЙТО МОГА ДА ПОДАМ ОПЛАКВАНЕ ОТ ТАЗИ НЕКОРЕКТНА АГЕНЦИЯ ДА МИ ПИШЕ"
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 17:31:40
avatar
И после бльокитата се обясняват из форумите какви велики специалисти са и как хората масово ги обичат :}

Нали така бре Дичка, обичат те та се не трае вече, а?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 17:48:06
avatar
Искам и аз такова писмо и заплахи по телефона. Ще ми се да подпомогма някое изгладняло бльоки с 300лв.
Ехх де късмет де.
bah
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 18:04:24
avatar
Шльокер, твойто инфо е точно отпреди 3 години, но няма значение.
Кажи ми кое в България е таман. Горе долу, нищо не ни е наред.
Два топли истински примера:
1. - Автомонтьор ми се хвали как направил 750 лв. за три минути. Дошла няква кака в сервиза, скоростната и кутия дрънкала нещо. Оставила си колата и ключовете и си тръгнала за дома с такси. Пича проверил маслото, долял половин литър .......... и готово. Обадил и се по телефона, казал, че трябва да се свали кутията и да се сменят някакви чаркалаци. Каката рекла - ОК, действай. Звъннал и след четири дни, да дойде да си вземе отремонтираната кола. Платила си 750 лв. и доволна си поела по пътя. ........... за половин литър масло.
2. - Зъболекарка се хвали на свои хора, как със зъботехника слагат в устите на хората българска металокерамика, а им вземат пари за немска. Така под 5.000 лв. чисто тя на месец не падала, отделно зъботехника също почти толкова. Пълни устите на хората с боклуци, но ги дере за лукс услуга. Тази кифла, казва: всеки гледа да изклати другия и затова прошка няма. Аз, за хиляда лева няма да бачкам.

А кажи, хубаво ли е това?
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 18:06:35
"ако държите , че сте възпитани хора" и "тъй като постъпихте нелоялно"
winking smileyСякаш Дичката го е писал!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
03-12-2010 - 18:33:33
avatar
Абе то да ви кажа всичко си има две страни...
Това е от нейния поглед...
Обаче като знам какви нагли и изоглавени дърти лелки има...
Кой знае как го е правила на маймуна... и го е разкарвала едва ли не убеждавайки го че иска да купи...
Та ще ми е интересно и другата страна да чуя smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 11:49:56
Не се страхувайте, плашат гаргите.
Първо - нямате ангажимент към брокерите с договор за посредничество.
Второ - наговорили са ви глупости в писмото - разходи били направили - разходите им са били, че са звъннали на пет-шест места да проверят дадени оферти - за не повече от общо 10-15 лв разговори. Нищо друго не могат да предприемат - за каква сделка говорят, за какви тежести ?! Просто си сменете тел. номер, поне временно - да не ви тормозят. Нито адрес ви имат, нито нищо...
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 13:17:32
Г-жо Харизанова, ако всичко написано е вярно, то разбира се, че никой няма право да постъпва по този начин. От друга страна монетата има две страни и като знам каква злоба струи от писанията ти тук, е напълно възможно колегите да имат известно право, та аз си оставам с убеждението , че не мога да вярвам на 100 процента.
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 13:23:14
На мене скоро една брокерка ми се "отблагодари" по много специален начин. *angel* Тъй че вече много уважавам колегията!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 13:58:17
Quote
scbfc
На мене скоро една брокерка ми се "отблагодари" по много специален начин. *angel* Тъй че вече много уважавам колегията!


Може ли да ми дадеш телефона на брокерката, че имам нужда ...Прати ми го на лично.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход