Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Цените на имотите в София трябва да паднат!
24-09-2010 - 22:31:33
Цените на имотите в София е крайно време да паднат.Всички разбраха, че това е земетръсна зона така че не чакайте имотите да паднат преди цените им!Повечете сгради не приличат на нищо включително и новите кооперации!Кой излъга архитектите или който там ги измисля, че стъклените парапетчета на тераси са нещо красиви или ефективни?!И престанете да живеете с заблудата, че всеки роден в провинцията си мечтае да живее в София!!!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
24-09-2010 - 22:48:09
Няма да падат цените ! Дори и да паднат нали не мислиш че после пак ще се вдигнат ?
Защо да падат цените в СОФИЯ ...къде е логиката
София си е супер и цените са като във всяка друга европеиска столица - с какво е по лоша нашата че и цените да са ниски
И не е вярно че хората от провинцията не искат да живеят в столицата
умирам си да живея там , всичко продадох ама на ...пак не ми стигат за една панелна гарсониера поне ...
мечтая си да видя големия град ......
един път само да се уредя ...ама на .......
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
24-09-2010 - 22:51:07
Какъв ви е проблемът? Надявам се да е лечимо.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
24-09-2010 - 23:06:25
Страхова невроза smiling smiley
Земетръси, Ценотръси и разбира се мозъкоръси...

Но като за 1во мнение се ядва :]
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
24-09-2010 - 23:38:43
Чисто ново сривленце. Ха добре дошло.
Да попитам само цените в София ли те вълнуват, или да паднат и в Тутракан?
Тая Анна-Мария Бойко да си я връща, откъдето си я е взел, че по улиците и по форумите само луди за връзване.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 05:05:37
avatar
Реалната ситуация е достатъчно трудна, за да се драматизира повече и честно казано не ми пука особенно за рибока хванала се в мрежата на прости строители и алчни банкери. Въпросът е че покрай тях ще изгорят разумни и предвидливи хора....и това наистина не е честно...*stop*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 15:29:04
avatar
Quote
Imotko
...че по улиците и по форумите само луди за връзване.

Те това е проблема smiling smiley
В форумите е интересно и за лудите и от лудите...
Обаче кофтито е че по улиците е пълно с такиваsmiling smiley
Всеки и луд и аз и ти и всички...лошото е че и на лудите не им е приятно да живеят в лудница...
НЕ ЗНАМ КАК Е ДРУГАДЕ АМА ВСОФИЯ СИ Е ЛУДНИЦА ГОЛЯМА! И НЕ Е ЗА ЖИВЕЕНЕ.. АКО НЕ МЕ ДЪРЖАХА НАСИЛА... ДА СЪМ СИ МЕТНАЛ ПУШКАТА НА РАМО И КЪМ БАЛКАНА! smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 15:57:17
Ще ви се софиянци да за ви златни панелките, но не са winking smiley .Съжалявам че сте се набутали с много "имоти", но това е положените.София е мн зле прилича на боклучарник, пълно е с цигани, никъде не е мислено поне за малко естетика.За чистота и дума да не става!Няма тротоари само фекалии от кучета и коне.Е и за какво да са 2/3 пъти по-скъпи дупките от тези в провинцията????Знам знам защотото се чака нов голям трус winking smiley
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 16:17:53
avatar
Слънце моля те кажи ми къде не е пълно с цигани, с лайна от кучета и коне и не прилича на боклучарник?
Да се преместяsmiling smiley наистина търся такова място ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 16:37:01
Quote
ASSETION
Слънце моля те кажи ми къде не е пълно с цигани, с лайна от кучета и коне и не прилича на боклучарник?
Да се преместяsmiling smiley наистина търся такова място ?

Ти излизал ли си от София за повече от един ден? Не за друго , но просто сам да направиш разликата. А цигани вече има навсякъде и ще става все по-зле, но има разлика и при циганите в зависимост от това къде са живяли. Бягай от София , колкото е възможно по-далеч. А ламята все си има слабости.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход