Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

София влиза в историята

Публикувано от Върколак 
София влиза в историята
25-09-2010 - 11:44:07
София скоро ще стане най-евтиното парче земя в България.
1. Никой няма да отвори ново производство в София
2. Наплива от българи търсещи по-добро заплащане ще напусне София
3. Никой няма да поддържа остарелите сгради - ще станат свърталище на цигани
4. Лицемерието и простащината са стигнали такова равнище, че връщане назад няма
5. Възпитаното на мързел младо поколение ще докара такава престъпност, че и кореняците Софиянци няма да искат да живеят там
6. Никой чужденец търсещ имот не за инвестиция, а за употреба няма да си помисли за имот в София
7. Никой Български емигрант завърнал се в България няма да си помисли за имот в София
8. Безработицата ще е най-голяма за страната в София
9. Инфраструктурата ще започне да се руши тотално, защото общината няма пари за цялата инфраструктура (не че сега не е разрушена, но може и още)
10. Циганите постепенно ще завладеят града докато има още някой от когото може да се открадне нещо

Така виждам нещата и които не е продал не е лошо да побърза. Ако не ми вярва да се огледа за 10 -те причини.
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 13:19:02
avatar
Quote
Върколак
София скоро ще стане най-евтиното парче земя в България.
1. Никой няма да отвори ново производство в София
2. Наплива от българи търсещи по-добро заплащане ще напусне София
3. Никой няма да поддържа остарелите сгради - ще станат свърталище на цигани
4. Лицемерието и простащината са стигнали такова равнище, че връщане назад няма
5. Възпитаното на мързел младо поколение ще докара такава престъпност, че и кореняците Софиянци няма да искат да живеят там
6. Никой чужденец търсещ имот не за инвестиция, а за употреба няма да си помисли за имот в София
7. Никой Български емигрант завърнал се в България няма да си помисли за имот в София
8. Безработицата ще е най-голяма за страната в София
9. Инфраструктурата ще започне да се руши тотално, защото общината няма пари за цялата инфраструктура (не че сега не е разрушена, но може и още)
10. Циганите постепенно ще завладеят града докато има още някой от когото може да се открадне нещо

Така виждам нещата и които не е продал не е лошо да побърза. Ако не ми вярва да се огледа за 10 -те причини.

Амин

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 13:53:18
Според мен нещата са зле, 2011 може да се влошат още, но 2012-2013 ще се стигне дъното и след 2014 ще започнем леко да изплуваме. Имотите обаче не вярвам да тръгнат да поскъпват (като цяло, а не само някои от тях) преди 2014-2015 г. Койсто иска да продава сега или да изчака поне 5 г. И задължително да не се купуват US долари. *stop*
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 15:32:38
avatar
Върколак... дай да ти чукна една среща с ламята да и обясниш тея неща - за да спре да ме юрка да и купувам в софия бре?
Че цяло море не спря да ми опява дева
все едно е на процент към някоя АНИ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 16:36:31
Върколак...ма ти какво общо имаш със София-та бре чадо,та така си се загрижил за нея...Мммм?
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 16:40:13
Quote
salvador
Върколак...ма ти какво общо имаш със София-та бре чадо,та така си се загрижил за нея...Мммм?

Въобще не ме интересува, но човек когато живее на едно място започва да свиква и по-трудно забелязва мизерията, с която е заобиколен. Затова казвам какво виждам, а вие си правете сметка колко от точките забелязвате около вас.

ПП. Не напразно се спрягат 149Е/квм точно на жълтите павета, това не означава във Варна няма да са 1000Е/квм по същото време. Зависи на къде ще бягате когато осъзнаете, че сте в каца и тя е пълна с ла..на.

На Иванов триъгълника сигурно ще стане "бермудски" с изчезващо население.
Чакате земетръс , а не виждате, че той вече е започнал.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-09-25 16:46 от Върколак.
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 17:43:14
Едни руски грузинци започнаха да строят на бул.Черни връх най-големия мол в София, ама те нищо не разбират от имоти и пари, само наш Гольо ги стопля нещата. Бедни ми Гольо, търси си по - платена работа.
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 18:33:03
7. Никой Български емигрант завърнал се в България няма да си помисли за имот в София

На Триъгълника, в една къща в която куче няма да вържа, живее млад белгиец, Казва, че има и апартамент, но предпочита в къщата и през ум не му минава да си ходи в Белгия.

А другото е типична тъпота, който питаше какво е тъпо, да чете точките.
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 20:25:19
Quote
Върколак
София скоро ще стане най-евтиното парче земя в България.
1. Никой няма да отвори ново производство в София
2. Наплива от българи търсещи по-добро заплащане ще напусне София
3. Никой няма да поддържа остарелите сгради - ще станат свърталище на цигани
4. Лицемерието и простащината са стигнали такова равнище, че връщане назад няма
5. Възпитаното на мързел младо поколение ще докара такава престъпност, че и кореняците Софиянци няма да искат да живеят там
6. Никой чужденец търсещ имот не за инвестиция, а за употреба няма да си помисли за имот в София
7. Никой Български емигрант завърнал се в България няма да си помисли за имот в София
8. Безработицата ще е най-голяма за страната в София
9. Инфраструктурата ще започне да се руши тотално, защото общината няма пари за цялата инфраструктура (не че сега не е разрушена, но може и още)
10. Циганите постепенно ще завладеят града докато има още някой от когото може да се открадне нещо

Така виждам нещата и които не е продал не е лошо да побърза. Ако не ми вярва да се огледа за 10 -те причини.
Ти наистина имаш нужда от добри лекари.Толко ли си безимотен та чак полудя?
Re: София влиза в историята
25-09-2010 - 20:38:22
Тоя вече е уникален-всичките му точки може да се приемат с точно обратен знак.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход