Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

250 000 къщи

Публикувано от Пламен Николов 
250 000 къщи
14-09-2010 - 13:24:16
София расте с 250 000 нови къщи

Ако това стане ще се сбъднат мечтите на всички. Моята - да си живея като тъп германец или смотан американец в къща с градинка и заден двор с барбекю, а на уважаемите сривлювци - да си купят за 149Е на жълтите павета (или в гетото Лозенец или в гетото Люлин или в което си гето искат). *ok*
Re: 250 000 къщи
14-09-2010 - 13:35:47
250,000 нови къщи Х 4 човека средно в домакинство = 1 милион човека. Иначе казано ще изселват половин София, "Сензация: панелните комплекси опустяват" и т.н.. Или пишещите знаят нещо което ние не знаем или първо пишат после мислят :]
Re: 250 000 къщи
14-09-2010 - 13:39:09
Quote
Common_Sense
250,000 нови къщи Х 4 човека средно в домакинство = 1 милион човека. Иначе казано ще изселват половин София, "Сензация: панелните комплекси опустяват" и т.н.. Или пишещите знаят нещо което ние не знаем или първо пишат после мислят :]

Те да ги направят аз първи ще се изселя. И някой сривлю ще намаже - апартамент на половин цена.
Re: 250 000 къщи
14-09-2010 - 14:16:42
Както много пъти съм ви обяснявал по медиите държавните и общински ведомства кипи неуморен безсмислен труд изразяващ се най често в чесане на езици.Как не им омръзна да си фантазират зъбите им изстинаха и опадаха и пак продължават.Големи строежи големи инвестиции пушек се вдига.Пуснеш сутринта телевизоро и като почнат едни пари да се изливат направо падаш.Ако за инвестиции брояха приказките на разни посредствени идиоти България ще е номер едно в света.Тя всъщност е но по брой идиоти на глава от населението.Идиоти дето нямат и пет стотинки и други дето им вярват.НИКАКВИ КЪЩИ НЯМА ДА ИМА ПО ТЕЗИ МЕСТА ЗАЩОТО ЗЕМЯТА Е ОТРОВЕНА.НИКОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЯМА ДА ОТИДЕ ТАМ.ЦЕЛТА НА ТОВА УПРАЖНЕНИЕ Е ДА ШИТНАТ КРЕМИКОВЦИ НА НЯКОЙ БУДАЛА.НО БУДАЛИ С ПАРИ ПО СВЕТА НЯМА,ПОВТАРЯМ НЯМА.БУДАЛИ СА НАШИТЕ ДЕТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ИМ СЕ ВЪРЖЕ НА ГЯВОЛЪКА.НЯМА ДА СТАНЕ.А на Пламен ще кажа че и сега никой не му пречи да живее в къща с градинка и барбекю.Кеф му Владая,Мърчаево,Мало Бучино,Драгичево,Рударци,Кладница,Студена,Старо село,Долна Диканя,Боснек,Чуйпетлово.
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 00:12:53
По принцип е осъществимо.Далекоперспективно разрастване на града в тази посока...проектиране от сега къде ще минават улици,водопроводи,канали...къде ще са училищата,детските градини,градския транспорт,подстанциите...
Защо не?София страда много от липсата на единно планиране.А там и климатът е добър.

Добра идея...но с тая уговорка-това е далекоперспективно развитие на града.Панелните комплекси...докато това се реализира,те така и така ще са за събаряне.
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 09:19:37
5000км магистрали,
10 АЕЦ БЕЛЕНЕ
100 млрд инвестиции ще дойдат
И други знайни и незнайни обещания от всички политиквеници за последните 20г - годините на така наречената демокрация.
Да направим една количествена сметка.
тези къщи ще са по 200-300кв, по 1000 евра по 250 000 - ебах мааму това с колко НУЛИ става? Май ще задминаваме Гърците по МЛРД взети заеми? smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-15 09:24 от bota156.
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 09:28:10
avatar
Quote
batko
Както много пъти съм ви обяснявал по медиите държавните и общински ведомства кипи неуморен безсмислен труд изразяващ се най често в чесане на езици.Как не им омръзна да си фантазират зъбите им изстинаха и опадаха и пак продължават.Големи строежи големи инвестиции пушек се вдига.Пуснеш сутринта телевизоро и като почнат едни пари да се изливат направо падаш.Ако за инвестиции брояха приказките на разни посредствени идиоти България ще е номер едно в света.Тя всъщност е но по брой идиоти на глава от населението.Идиоти дето нямат и пет стотинки и други дето им вярват.НИКАКВИ КЪЩИ НЯМА ДА ИМА ПО ТЕЗИ МЕСТА ЗАЩОТО ЗЕМЯТА Е ОТРОВЕНА.НИКОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЯМА ДА ОТИДЕ ТАМ.ЦЕЛТА НА ТОВА УПРАЖНЕНИЕ Е ДА ШИТНАТ КРЕМИКОВЦИ НА НЯКОЙ БУДАЛА.НО БУДАЛИ С ПАРИ ПО СВЕТА НЯМА,ПОВТАРЯМ НЯМА.БУДАЛИ СА НАШИТЕ ДЕТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ИМ СЕ ВЪРЖЕ НА ГЯВОЛЪКА.НЯМА ДА СТАНЕ.А на Пламен ще кажа че и сега никой не му пречи да живее в къща с градинка и барбекю.Кеф му Владая,Мърчаево,Мало Бучино,Драгичево,Рударци,Кладница,Студена,Старо село,Долна Диканя,Боснек,Чуйпетлово.

Батюшкаааааааа, у голема грешка си.Кремиковци е в софийското поле, ама не е баш там.
И ако не знаеш.
Във Войняговци има минерални води, дор три вида.
А по диканите, и горни и долни не е за живеене а за бачкане.Трудна, тежка и черна, селскостопанска работа.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 11:58:05
avatar
Ами... по въпросът за това, от къде ще идват инвестициите у нас - явно сте пропуснали тази новина "откриха богати златни находища под Стара Планина" winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 14:52:38
Quote
batko
Както много пъти съм ви обяснявал по медиите държавните и общински ведомства кипи неуморен безсмислен труд изразяващ се най често в чесане на езици.Как не им омръзна да си фантазират зъбите им изстинаха и опадаха и пак продължават.Големи строежи големи инвестиции пушек се вдига.Пуснеш сутринта телевизоро и като почнат едни пари да се изливат направо падаш.Ако за инвестиции брояха приказките на разни посредствени идиоти България ще е номер едно в света.Тя всъщност е но по брой идиоти на глава от населението.Идиоти дето нямат и пет стотинки и други дето им вярват.НИКАКВИ КЪЩИ НЯМА ДА ИМА ПО ТЕЗИ МЕСТА ЗАЩОТО ЗЕМЯТА Е ОТРОВЕНА.НИКОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЯМА ДА ОТИДЕ ТАМ.ЦЕЛТА НА ТОВА УПРАЖНЕНИЕ Е ДА ШИТНАТ КРЕМИКОВЦИ НА НЯКОЙ БУДАЛА.НО БУДАЛИ С ПАРИ ПО СВЕТА НЯМА,ПОВТАРЯМ НЯМА.БУДАЛИ СА НАШИТЕ ДЕТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ИМ СЕ ВЪРЖЕ НА ГЯВОЛЪКА.НЯМА ДА СТАНЕ.А на Пламен ще кажа че и сега никой не му пречи да живее в къща с градинка и барбекю.Кеф му Владая,Мърчаево,Мало Бучино,Драгичево,Рударци,Кладница,Студена,Старо село,Долна Диканя,Боснек,Чуйпетлово.

Всички тия места по принцип са добри, като изключиш инфраструктурата, т.е. пътищата дотам са ужас. Освен това там живеят едни дивни шопи, бедна ти е фантазията. Не искам джигит да пробва колко км. може да вдигне с голфа си на 100м права отсечка, особено покрай детето ми. Искам да живея в квартал с нови спретнати къщички, с вътрешна охрана и контролиран достъп и с нормални хора за съседи. Сега в София няма такова място. А посоката север е доста условна. Не е задължително да е в Кремиковци - аз съм харесал поляната между Мрамор и Волуяк. :}
За сумите, които калкулира бота156 - не ми трябва къща 300м2. Които иска такава да ходи при другите кратуни в Симеоново и Драгалевци. Къща от 100-150м2 чиста площ е предостатъчна за нормално живеене. Ако цената е по 1000Е се получава общо 100-150 000Евра. Което не е непостижимо - като продам това-онова може и без кредит да мина :]
Re: 250 000 къщи
15-09-2010 - 19:54:16
Не е задължително да е в Кремиковци - аз съм харесал поляната между Мрамор и Волуяк.

Супер топ-локация!!!

/продавам 3 дк. там/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход