Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!

Публикувано от paio 
Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 10:53:38
Цитирам дословно БТВ: Брокери отчетоха ръст на цените в средата на 2011г. с 5% ! Това е топ новина! Това променя всичко! Да живее вечния ЪП !( по-дълго със "Калгон" ) Съболезнования за привържениците на теорията за "Големия срив" П.П. Предполага се,че след Големия (вз)срив се е появила вселената и пазара на имоти.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 11:09:34
Quote
paio
Цитирам дословно БТВ: Брокери отчетоха ръст на цените в средата на 2011г. с 5% ! Това е топ новина! Това променя всичко! Да живее вечния ЪП !( по-дълго със "Калгон" ) Съболезнования за привържениците на теорията за "Големия срив" П.П. Предполага се,че след Големия (вз)срив се е появила вселената и пазара на имоти.

А икономиката излиза от кризата. *drunk*

Само да не се окаже, че цялата патаклама е bull trap. *smiley_ahh*
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 11:47:01
Quote
paio
Цитирам дословно БТВ: Брокери отчетоха ръст на цените в средата на 2011г. с 5% ! Това е топ новина! Това променя всичко! Да живее вечния ЪП !( по-дълго със "Калгон" ) Съболезнования за привържениците на теорията за "Големия срив" П.П. Предполага се,че след Големия (вз)срив се е появила вселената и пазара на имоти.

Написано е неграмотно. Не може минало време в бъдещето.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 11:49:56
Quote
antoninus_pius


А икономиката излиза от кризата. *drunk*

Лошо,много лошо!С какво ще обясняваме ниските заплати и високите цени тогава? Затова аз предлагам овреме да се хващаме здраво в борбата с международния тероризъм и да дадем всичко, до последния лев за победата!Знаете,че целта оправдава средствата !*drunk*Победа будет за нами....и за тях!:}
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 11:57:49
От кризата съм казал кога ще излезем - август 2013 г. или месец-два след предсрочни избори. Цените могат да се качват или падат и без особена връзка с кризата, а от темите във форума почти никога не е ясно какво е искал да каже този дето ги пуска, то и тази не е изключение от правилото.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 13:23:48
avatar
Quote
paio
Цитирам дословно БТВ: Брокери отчетоха ръст на цените в средата на 2011г. с 5% ! Това е топ новина! Това променя всичко! Да живее вечния ЪП !( по-дълго със "Калгон" ) Съболезнования за привържениците на теорията за "Големия срив" П.П. Предполага се,че след Големия (вз)срив се е появила вселената и пазара на имоти.

Сега разбрахте ли защо Пунди вече не пише във форума - намерил си е работа в телевизията!!!!
*angel*
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 15:09:08
Quote
др. Иванов
От кризата съм казал кога ще излезем - август 2013 г. или месец-два след предсрочни избори. Цените могат да се качват или падат и без особена връзка с кризата, а от темите във форума почти никога не е ясно какво е искал да каже този дето ги пуска, то и тази не е изключение от правилото.
Ако ти е много сложно , да обясня елементарно: бг медии (БТВ,Европа) в една и съща вечер (снощи) пуснаха едно и също изявление на бг брокери , което съм цитирал дума по дума. Това не е моя мисъл . Ти ми обясни смисъла , че и аз нещо съм раздвоен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-05 16:02 от paio.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
05-09-2010 - 19:23:33
Цените ще се вдигнат някога , но не сега .И имотите не са нито на Дянков нито на БТВ да могат да се вдигнат за една нощ-някои имоти се надцениха и заради чужденците -ако се завърнат отново , ако банките дават кредити пак на поразия ,ако няма безработни.Ама щом инфото иде от брокерите по БТВито-да вземем да им повярваме -а.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
06-09-2010 - 14:15:52
Преди известно време някой разясни какво значи bull trap на стадото и от тогава това понятие започна да се употребява произволно,за абсолютно всеки пазар,без да се влага и грам мисъл.
Преди година и половина го писах и сега продължавам да си стоя на мнението-НЯМА да има bull trap при имотите в БГ.Няма фактори,които да го породят и ясно да го очертаят този ефект.
Пишещите за бул трап пишат без да мислят.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
06-09-2010 - 14:41:29
Пичове, аз откак се помня съм където има каймета, а този "бул трап" не съм го чувал. Щом аз не го знам и на вас не ви трябва, съсредоточете се върху печалбите!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход