Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ситуацията със сградите в южните райони

Публикувано от javcho 
Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 12:49:45
Събота и неделя ми се освободи повечко време и излезнахме малко с колелата с един приятел. На връщане от Витоша направихме по един диагонал на района между Тодор Каблешков от Луи Айер до Братя Бъкстон. Особено над Околовръстното е пълно със стотици сгради, повечето от вече завършените не са обитавани с изключение на 3-4 апартамента на сграда. Улиците са на чакъл на половината от местата. Табелки и надписи продава и под наем навсякъде. Особено зле е на Иван Сусанин в частта по близка до България, преди Околовръстното отляво като се качваш по България и над Околовръсното, вдясно от Цар Борис, над Тандер.

Откъде ще дойдат толкова хора незнам просто. Пак повтарям сградите са над 100, като повечето са по 5-6 етажа и има и доста големи. Има и цели празни комплекси.

Другата седмица ако имам време мисля да обиколя квартал Витоша.
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 16:09:38
Ще дойдат! Това са супер локации с идеална инфраструктура и директен достъп до центъра по многобройни линии на градския транспорт. По едната пътна връзка - Борис трети, руско БМП може да изкара цяла година без да смени ресорите, а по другия - България понякога се стига и бързо, особено между 0 и 7 часа.
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 16:57:03
avatar
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 17:36:12
Чи то "Сънди"-ту ко другу дъ пиши?
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 17:47:02
avatar
Tя статията е пусната за успокоение на британските инвеститори в Банско.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 19:40:21
Що бе, нали си имат до тях и МОЛ България, който е отдаден под наем отпреди много години, та даже се плащаше много кеш да си преотстъпиш магазинчето в него.


супер локейшън!!!!
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 21:13:16
Мда и за мен района си е перспективен, всъщност кога ли не е бил. Наистина обаче се уляха в бройката и сега е малко тегаво. 2-3г още трябва и ще са на макс хапартаментите там. Няма начин - хубавото си е хубаво или поне е по-хубаво от 80% от другите софийски квартали
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 21:54:50
Пак ли не стигат парите, момчета? Лятото минава, ще идва есента и имоти за без пари няма. Даже и в тия райони, дето ги гледате, да им се не надява човек, гадове такива. Валсодар ще ви посъветва да почакате още година, две, може и три. А може и никога.
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
16-08-2010 - 22:56:36
Аз почвам да се съмнявам, че някой от вас е ходил в София.
Re: Ситуацията със сградите в южните райони
17-08-2010 - 06:22:37
Quote
Imotko
Пак ли не стигат парите, момчета? Лятото минава, ще идва есента и имоти за без пари няма. Даже и в тия райони, дето ги гледате, да им се не надява човек, гадове такива. Валсодар ще ви посъветва да почакате още година, две, може и три. А може и никога.
Imotko не си ли хлопнал кепенци?Пари има бол ама няма да дам 100 000 евро за курник.Казах ти ако искаш да направиш сделка какво да ми търсиш.Време е да почваш а не да висиш по форумите.Другаря иванов и той да търси.Плащам веднага



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-17 06:24 от batko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход