Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв Ви е проблема?!...

Публикувано от iciltd 
Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 19:06:12
Не разбрах какъв Ви е проблема...

В отговор на друга тема от форума:

Ромите (циганите) много се размножавали и в перспектива процента на българите сред населението силно щял да намалее...ах!...ах!
В тази връзка какво ли ще се случи с имотния пазар (а нескрито и с България)??...
Твърде много неприкрит цинизъм в цялата тема...

Изместват се основни въпроси, свързани с равнището на живот и условията за успешен бизнес. Въпроси, касаещи грамотността на "управляващата класа" да изпълнява функциите, които "сама си е приписала".

От поставената тема за ромите и крокодилските сълзи за етническия баланс, здравата понамирисва на стремеж за подклаждане на етническа нетърпимост...нещо, което в исторически план е неприсъщо за българския народ!!!
Или пък може би тесногръдите интереси на определена прослойка имотни люде и параноичната им грижа "да не се минат" в имотните спекулации, изведнъж се припознават като изконни интереси на народа ни...
В тежката икономическа и социална (а защо не и политическа) ситуация в която се намира страната ни, недвусмислено се правят всякакви опити "да се канализира" все по-нарастващото недоволство в обикновения данъкоплатец, и да му се внушават готови насоки за търсене на неудобни хора, които видите ли как ще променят страната ни!!!...

Хайде, стига вече!!!

*black eye*
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 19:10:23
avatar
Това е само началото
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 20:06:20
Браво иси еоод, както казва брокеръ това е самото начало. Ако ми прочетеш последните няколко реда на първия ми пост ще рзбереш че не съм търсил да създавам етническо напрежение и нетърпимост.
Извинявай малко извън темата(просто ми е любопитно)има ли нещо ника ти общо със фирма било то и английска като ЕООД(иси)
Ако е така може да се окаже че мислим по един същи начин но имаме различни подходи.
Ако пък живееш в УК ще разбереш че тяхната икономика като цяло се крепи на имоти, те струват там- 4 000 000 000 000, точно така 4 трилиона.

Пуснах за циганизацията и емиграцията защото те са свързани косвено с имотите.
А ти какво мислиш за българската народопсихология от сорта за нас добре след нас потоп,не стана ли точно така.
Провери моля те колко пари са се изляли в българия през последните 10 години в имоти и колко в индустриални мощности и създаване на работни позиции Но без по един или друг начин да са намесени с имоти(било то хотели,голф игрища,ваканционни жилища и темподобни).
Провери всичко това моля те и ще поговорим пак за нетърпимоста,сърказма,напрежението и специално за непрекритият Цинизъм,но моля те напиши си домашното и аз съм тук да го обсъдим във форумното пространство.

Само за протокола, не влагам лоши чувства и наздраве*beer*
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 20:24:40
Quote
iciltd
Не разбрах какъв Ви е проблема...

В отговор на друга тема от форума:

Ромите (циганите) много се размножавали и в перспектива процента на българите сред населението силно щял да намалее...ах!...ах!
В тази връзка какво ли ще се случи с имотния пазар (а нескрито и с България)??...

Какъв е проблемът? Питай пу колку вървят хампартаментите въф Филиповци и Столипиново.
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 20:34:01
Бонус към покупката на хипартамент немоторно превозно средство инсталирано в хола ,демек кон.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-05 20:54 от kalashnikof.
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 21:05:02
АК-47, това не се ли води дори 4х4,знаеш че в бг-то това е истината, в някои случаи коня може да се окаже по ценен и скъп от самия имот в тези райони. :}
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 21:57:38
Абсолютно си прав.Нема каско ,нема винетка ,нема гражданска,не моат ти земат книжката като се натряскаш.Не иска ,ни бензин ни нафта ама ний Българите сме прости,че си зимаме коли.Коня си е голема работа.:]
Re: Какъв Ви е проблема?!...
05-07-2010 - 23:09:02
Дали пък това че засегнахме вътрешната любов м/у мангала и коня няма да роди нов проблем с имотите и техните цени.
Ето какво ми се върти в главата. Знаем че мангала и коня по някакъв начин са емоционално свързани, всички сме съгласни на това нали?, после ако не всички то доста от вас са чували а дори ми се налагало да го видя(пловдив-столипиново) кон паркиран на терасата*ok*, така и това е ясно до тук. Сега, в повечето случай апартаментите на първия и последния етаж са в повечето случаи малко по евтини, ако бай мангал си пребира коня на първия етаж ок не голям проблем-само 8-10 стъпала е но ако например закупи(извинявам се за мръсния израз-купи, с кво?)или нанесе(това е по вероятно) на 10 етаж как вие мислите че той ще успее да изкарва по 1-2 пъти коня си всеки ден, поне според това което съм виждал и ползвал като асансьорна кабина,досега не съм попадал на такава в жилищен блок която да побере кон.
Тези архитекти къде им е била главата когато са проектирали блока без товарен асансьор за нуждите на нашите братя по съдба. А стрителите и те лакоми до последния модел на джипката за да спестят малко пари са се съглсили на малък асансьор.
Е питам ви аз архитекти и строители и дори брокери къде бяхте когато се правиха тези асансьори, после ние сме пораждали неравенство нетърпимост към нашите братя, а вие? вие дали не бълвате дискриминация и неравенство към нашите братя като сте инвестирали в асаньори само за нуждите на ЕДНА малка прослойка (групичка) от блока, оставяйки нашите братя роми и техните коне да се мъчат всеки ден по 10 етажа нагоре и надолу*write*
Re: Какъв Ви е проблема?!...
06-07-2010 - 00:28:08
Петре, оставяйки цветнокожите настрана, как според теб влияе това, че около 300,000 (триста хиляди) руски граждани имат имоти в България? Знаеш ли колко е трудно да чуеш неруска реч напоследък във Варна? Като стар гларус лесно различавам туристите от преселилите се тук, и мога с чиста съвест да заявя че са много (преселилите се), и ме ужасяват. Защо ме ужасяват ли ? Защото са много, ама много по-заможни от мен. А трябва да се конкурирам с тях на имотния пазар...
Re: Какъв Ви е проблема?!...
06-07-2010 - 07:51:40
avatar
Quote
ndachev
Петре, оставяйки цветнокожите настрана, как според теб влияе това, че около 300,000 (триста хиляди) руски граждани имат имоти в България? Знаеш ли колко е трудно да чуеш неруска реч напоследък във Варна? Като стар гларус лесно различавам туристите от преселилите се тук, и мога с чиста съвест да заявя че са много (преселилите се), и ме ужасяват. Защо ме ужасяват ли ? Защото са много, ама много по-заможни от мен. А трябва да се конкурирам с тях на имотния пазар...
През последните две години руснаците изкупиха целия гръцки Кипър. Местните се чувстват като на гости.
Може би ние сме следващите. В Кипър цените са тройни спрямо нашите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход