Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Извинение до глупаците

Публикувано от ilianm 
Извинение до глупаците
21-04-2010 - 13:06:33
”Парите ви са в рая”
По ”Дневник” - 21 Април 2010, 11:56

"Парите ви са в рая." Това заявява исландският милиардер Бьорголфур Тор Бьорголфсон, който беше собственик на БТК, Сибанк, "Балканфарма" (чрез "Актавис"winking smiley Изявлението е пред британския вестник The Daily Telegraph в отговор на въпроса какво се случва с двата милиарда паунда в депозити на английските граждани във фалиралата интернет банка Icesave, собственост на национализираната Landsbanki, контролирана от Бьорголфсон и баща му до октомври 2008 г.

"Дневник" се връща към историята на добре известния у нас милиардер, дни след като вулканът над Исландия предизвика анологии с фалита, до който бе доведена малката икономика. И дори вицове като този: "Предсмъртното желание на исландската икономика било да се разпръсне праха й над цяла Европа."

Бьорголфсон заявил, че не е нарушил конкретни закони, а попитан къде са отишли милиардите, събрани от фалиралата интернет банката Icesave, той отговаря простичко "в рая".

Изданието цитира писмо на Бьорголфсон до исландския вестник Frettabladid, в което той пише: "Поднасям извиненията си към всички исландци за моята роля в имотния и дългов балон, който доведе до краха на исландската банкова система. Извинявам се и че не се вслушах в инстинктите си, когато ми стана ясно какви са опасностите. Настоящата ситуация показва как съм си свършил работата."




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 13:07 от ilianm.
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 13:20:34
avatar
само не е ясно ТИ от кои си ???*smiley_ahh*
----------
за това се правят "КРИЗИ" - за да има оправдание за "усвояване" на чужди пари под въздействие на външни (нашенски:]) причини
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 13:24:05
Парите ти са в рая*angel*
Не се чуди аз от кои съм.
Парите ти са в рая*angel*
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 13:28:09
avatar
Quote
ilianm
Парите ти са в рая*angel*
Не се чуди аз от кои съм.
Парите ти са в рая*angel*

-------------
Заглавието ТИ изяснява от кои си.........надах се да си признаеш.............:]
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 13:28:30
Парите ти са в РАЯ*angel*
Ако много ти се пише - пиши им е-мейли.
До: парите ми, които вече са в Рая
Подател : Побъркан Инвеститор, на практика измамен наивник



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 13:30 от ilianm.
PMP
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 14:56:33
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 15:17:32
Бьорголфсон, заяви още:
- За по-нататъшни въпроси, моля да се обръщате към официалния райски наместник на земята, а именно: арменскипопдотком (armenskipopdotcom).

PS Ще ме извините, че съм във весело настроение. Нооо... пари се изкарват има и по-важни неща
Re: Извинение до глупаците
21-04-2010 - 15:22:38
Quote
kopan
Бьорголфсон, заяви още:
- За по-нататъшни въпроси, моля да се обръщате към официалния райски наместник на земята, а именно: арменскипопдотком (armenskipopdotcom).

PS Ще ме извините, че съм във весело настроение. Нооо... пари се изкарват има и по-важни неща


...но пари се и губят... и тогава по-важните неща изведнъж стават не чак толкова важни :] Справка - Пунди и още няколко изтрещели колеги брокери във форума.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход