Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

помогнете ми да си намеря апартамент

Публикувано от Баш Брокеро 
помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 00:31:57
Понеже кризата свърши и безвъзвратно си замина без да донесе обещаните ниски цени, ето че аз пак изпуснах влака.

Но както и да е, помогнете ми да си намеря малък двустаен в Люлин (нов панел) около 25м2 с не повече от 30% общи части и малка тераса за не повече от 1700 евро/м2. Готов съм да подпиша договор за комисион, но за не повече от 10%.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 00:57:29
Изпусна влака от днес нататък такива цени няма и в Раднево защото Джелезото се дигна с пет стинки!!! Ще трябва да се ориентираш към забутана Виена там има цени до 500 евро на реален квадрат в отвратително чисти и подредени квартали.
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 03:23:53
Quote
granit
Изпусна влака от днес нататък такива цени няма и в Раднево защото Джелезото се дигна с пет стинки!!! Ще трябва да се ориентираш към забутана Виена там има цени до 500 евро на реален квадрат в отвратително чисти и подредени квартали.

Абе майната и на Виената. Що думаш бре ама верно ли се е дигнало джелезото? Е добре, я па че свалим квадратурата на 17м2 и че дигнем мизата на 1900 евро за м2. уеуееее па оно значи дека скоро че има много уеб и работа у строителството.

Я съм от Радомир не сакам у Раднево, я сакам у Софето. Аде бе никой ле не мое да немери едно партаменче у Люлино?

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 11:08:12
30% общи части в панел няма.Максимум 4-5%.
Ориентирай се към бившите СССР републики...ама се съмнявам и там да има.
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 18:54:07
avatar
Човека търси от новите панели бре. Ама и те са кът нема такива.
Досега четох за продожби на кило, за покупки на кило и какво ли още не на кило но отсега нататък съм сигурен че ще чета само простотии на кило.
Вижте се какви ги пишите бре.
Бая народ изтрака налъмите покраи тези имоти.

Ни копува ни продава
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
12-04-2010 - 23:35:45
avatar
Quote
Баш Брокеро
Понеже кризата свърши и безвъзвратно си замина без да донесе обещаните ниски цени, ето че аз пак изпуснах влака.

Но както и да е, помогнете ми да си намеря малък двустаен в Люлин (нов панел) около 25м2 с не повече от 30% общи части и малка тераса за не повече от 1700 евро/м2. Готов съм да подпиша договор за комисион, но за не повече от 10%.
Хи,хи! Ти ще си седиш цял живот под наем или в боксониерата на родителите си. Толкова не те бива И в иронията, че чак си за съжаление..........:]
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
13-04-2010 - 00:46:51
avatar
камелия, Баш Брокеро е в Канада, май не е в боксониера, още по-малко на родителите си smiling smiley
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
13-04-2010 - 11:11:44
Quote
dodo2
камелия, Баш Брокеро е в Канада, май не е в боксониера, още по-малко на родителите си smiling smiley


Баш Брокеро освен, че не е в боксониера, въобще не е и в апартамент, ами живее в къща. Ама защо да и обяснявам на Камелия, нека си кряка там от Люлинското бунище.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
13-04-2010 - 11:18:31
Quote
Баш Брокеро
Quote
dodo2
камелия, Баш Брокеро е в Канада, май не е в боксониера, още по-малко на родителите си smiling smiley


Баш Брокеро освен, че не е в боксониера, въобще не е и в апартамент, ами живее в къща. Ама защо да и обяснявам на Камелия, нека си кряка там от Люлинското бунище.

Много рано си станал бря smiling smiley Къде си в Канада?

Камелия ще ти обясни, че къщите в Канада и САЩ са "кашони", нищо че има такива на над 100 години. Друго си е БГ панелката... smiling smiley
Re: помогнете ми да си намеря апартамент
13-04-2010 - 11:54:46
Quote
BulCan
Quote
Баш Брокеро
Quote
dodo2
камелия, Баш Брокеро е в Канада, май не е в боксониера, още по-малко на родителите си smiling smiley


Баш Брокеро освен, че не е в боксониера, въобще не е и в апартамент, ами живее в къща. Ама защо да и обяснявам на Камелия, нека си кряка там от Люлинското бунище.

Много рано си станал бря smiling smiley Къде си в Канада?

Камелия ще ти обясни, че къщите в Канада и САЩ са "кашони", нищо че има такива на над 100 години. Друго си е БГ панелката... smiling smiley

имаш поща

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход