Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

По случай 1-ви април - Край на имотната криза.

Публикувано от kopan 
По случай 1-ви април - Край на имотната криза.
01-04-2010 - 10:00:47
Вчера правителстовто прие някои антикризисни мерки. Днес по потвърдени слухове от информационна агенция ЕЖК* ще се разгледат още няколко. Едната от тях е закупуването на 373 хиляди апартамента в София и страната с пари от пенсионния фонд. Същите ще бъдат отдавани под наем от пенсионери с цел увеличаване на техните приходи. В рамките на тази инициатива българското правителство и именити наши пенсионери ще предприемат изкупуване на "закъсали" хотели. За начало по нашето черноморие, после по гръцкото и испанското. Във всеки един от хотелите ще се предлага само и единствено българска национална кухня с български произход на зеленчуците, плодовете и месото. Същите хотели ще бъдат оборудвани с български фотоволтаични елементи с цел енергийна независимост от ЕС, Русия и арабския свят. Всички мебели ще бъдат произведени в България. За персонал ще бъдат назначени български роми, които да се слеят с местното испанско и гръцко население.
Като втора мярка ДДС-то ще бъде свалено до 0 процента при закупуване на жилища, хотели и други имоти. Също така данъка при покупка ще се намали на 0 процента.

В следствие на вчерашните мерки и тези, които ще бъдат приети днес имотите литват нагоре. Не само у нас но и в други страни. Български пенсионер вече няма да звучи унизително. Българския пенсионер ще бъде спряган като активен борец срещу кризата и виден инвеститор в цял свят.

Това бяха новините от новинарска агенция ЕЖК*.





*една жена каза



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-05 15:47 от kopan.
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 12:03:52
avatar
За теб драги първи април няма да бъде шега, а лоша поличба /BAD OMEN/!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 12:53:36
Зърнена криза - недостиг (и поскъпване) на пшеницата . Енергийна криза - недостиг и поскъпване на енергоносителите. Имотна криза- недостиг на НИ и поскъпване! Думата КРИЗА не е съвсем уместна.Точната дума е пълно фиаско- изключвам елитните имоти,за които нещата са по-различни. Така е и с майбах,бугати,ламборджини и бентли -там нещата си вървят,на малко по-ниски цени.В провинцията не са вчас и за полуруини искат невиждани суми. Там стойността на парите не е много ясна на местните.До 2020 г. имат достатъчно време!Познавам нотариус,който в най- добрите си дни (около xxxxлв/дневно) реши да купи известно количество имоти с кредит с цел рентиерство, мес. вноска общо около xxxxxлв. Наскоро се видяхме и изслушах един много тъжен монолог. Да ти се скъса сърцето! А иначе човека е умен , много над средното ниво. Преди това беше и богат. Накрая ми каза: "Всеки път като минавам край огледало виждам идиот!" Звучи ли ви познато?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-04 16:29 от paio.
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 22:07:47
Има и тъпи нотариуси, вярно. Ама чак толкова тъп? Дали не посл...измисляте пак нещо.
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 23:03:22
Quote
Imotko
Има и тъпи нотариуси, вярно. Ама чак толкова тъп? Дали не посл...измисляте пак нещо.
Не е за вярване нали? Познавам и по-тежки случаи.
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 23:29:11
нищо чудно няма, по време на ъп-а беше безмислено да купуваш без кредит, просто цената на парите беше нереално ниска. лошото е когато изтървеш влака и не разтовариш позициите на време.
Re: Край на имотната криза.
04-04-2010 - 23:58:22
avatar
Ти пак ли говориш за позиции бездомнико?! Не се хаби, по-добре ми кажи адреса ти във Варна, където мога да ти изпратя едни левчета за топла супа. Все пак е празник Християни сме!
Re: Край на имотната криза.
05-04-2010 - 00:11:21
приятел, ти мира нямаш, явно много съм те засегнал smiling smiley
да не докараш някоя язва с тия нерви smiling smiley
айде поспри се, стига сме спамили форума...
за позиции мога да ти говоря много, но няма да разбереш приятел - не че е проблем де, сигурно има много други сфери където аз бих изглеждал като леймър а ти като про... но не и тук приятел smiling smiley

иначе пари ако искаш да пращаш - ей тук:
http://www.save-darina.org/
колкото ти е на сърце:loveu:
Re: Край на имотната криза.
05-04-2010 - 00:43:10
avatar
Ти си мислиш че хората не четат ли ? Готов съм да дам по-голямата част от наема! И това го казва инвеститор на световните борси за студио или боксионера във Варна независимо в кой район! Нали знаеш, че и да си говориш вече за инвестиции и да не говориш никой никога няма да ти повярва! Защо мечтаното превръщаш в някаква измислена реалност? Ако продължаваш да живееш в собствения ти измислен свят, нека ти помогна!
Има групови терапии, анонимните еди кво си. Засега те забравям докато не излезеш пак на къса позиция, щото тогава печелиш най-много, въпреки че "и влога си го бива ваша светлост"
Re: Край на имотната криза.
05-04-2010 - 01:02:25
аха, ясно smiling smiley
ровил си в мненията ми за да видиш че търсих квартира във варна? ами да, търсих - работата ми е пряко свързана с варна smiling smiley проблемче? в момента преговарям за закупуване на малко студио там, стая с баня и тоалетна, в едно хотелче към почивка, идеална работа ще ми свърши smiling smiley това проблем ли ти е? за твое свединие - ако продължиш да търсиш ще видиш че и другаде търся, пак стая с ВЦ, но ако това ти е проблем мога и да спра преговорите?

по интересното е друго - днес писах на пунди как може да е толкова самотно същество та даже навръх празника основното му занимание да е спамене на теми във форума. дали не сте един и същи човек? и ти ли нямаш друго занимание освен тъпи заяждания във форума и ровене в СТАРИТЕ ми постове? депресираш ли се като виждаш веселящи се хора навън по празниците? теб никой ли не те поглежда вече? казват че по време на големи празници скачат самоубийствата заради такива депресирани като теб. виж се лекувай, тази злоба отвътре ще ти донесе само ядове.

"оператор на НИ".... един гараж купил и вече гуру smiling smiley а не се сещаш че там където си тругнал други от там се връщаме. ха злобей на воля smiling smiley както съм и на градус си ми съвсем комичен smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход