Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Придобиване на имот чрез даване на частен заем..

Публикувано от igra4 
Придобиване на имот чрез даване на частен заем..
19-03-2010 - 18:05:02
Взимайки в предвид днешните времена и не дотам минали времена,когато заложни къщи прибираха апартаменти срещу една трета залог от стойноста на имота.Мисля ,че скоро време ще настъпи идентична ситуация с отминалите времена.Тогава банките също не даваха кредити и бизнеса беше готов на всичко за да се докопа до някакъв кеш.
Преди няколко дни,мой познат купи тристаен апартамент за 20 000 Е с добра локация но в не много добро състояние именно от заложна къща.
Аз лично не съм нясно как стоят нещата с частния заем.Предполагам,че лихвите ще трябва да се обявят като доход,иначе за стабилни договори си има добри адвокати.
Признавам ,че това е кръвопийски начин за придобиване ,но мисля че в скоро време именно това ще е начина.
Ще има доста хора със закъсал бизнес ,вярващи в скорощния подем и именно те ще са жервите на това.

Лично се чудя дали да се възползувам от такава ситоация??
Re: Придобиване на имот чрез даване на частен заем..
20-03-2010 - 00:11:31
Оооо...още един потенциален клиент на прокуратурата...
Re: Придобиване на имот чрез даване на частен заем..
20-03-2010 - 00:14:12
avatar
Quote
igra4
Взимайки в предвид днешните времена и не дотам минали времена,когато заложни къщи прибираха апартаменти срещу една трета залог от стойноста на имота.Мисля ,че скоро време ще настъпи идентична ситуация с отминалите времена.Тогава банките също не даваха кредити и бизнеса беше готов на всичко за да се докопа до някакъв кеш.
Преди няколко дни,мой познат купи тристаен апартамент за 20 000 Е с добра локация но в не много добро състояние именно от заложна къща.
Аз лично не съм нясно как стоят нещата с частния заем.Предполагам,че лихвите ще трябва да се обявят като доход,иначе за стабилни договори си има добри адвокати.
Признавам ,че това е кръвопийски начин за придобиване ,но мисля че в скоро време именно това ще е начина.
Ще има доста хора със закъсал бизнес ,вярващи в скорощния подем и именно те ще са жервите на това.

Лично се чудя дали да се възползувам от такава ситоация??

Бързо ще се наиграеш играчо!!! Такива играчи като теб бяха на върха през 90 те. Сега или търкат наровете или са в друга сфера!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Придобиване на имот чрез даване на частен заем..
29-03-2010 - 16:31:33
Придобиване на имот ,чрез частен заем...Цъъцъъъ.........!!!
СитОацията е че си тръгнал по утъпкани пътеки..съфорумците са ти намекнали ,защо!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход