Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 15:47:35
avatar
Последното тримесечие 2009 - спад от 1.9 % , според Investor !
[imoti.investor.bg]
--------
Очаквам Поскъпване от 4 % за периода Януари - Март 2010
-----------
надявам се,че ще ми простите грешка 1 % (+,-)
--------
айде , форумната ФАУНА ....ваш'то очакваниье за Поскъпването на имотите ...и да не скачате като петела който клъвнал бързия влак - направили го на петел с ориз*ok*

и внимавайте какво пишете - срещу простотия съм имунизиран , но Грешните прогнози НЕ прощавам !
тъпарон няма да ви помогне с триене на постове
можете да цъкатье с език , щото данните ще излязат скоро !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 16:14:20
Quote
прУфесУр тъпарон
Последното тримесечие 2009 - спад от 1.9 % , според Investor !
[imoti.investor.bg]
--------
Очаквам Поскъпване от 4 % за периода Януари - Март 2010
-----------
надявам се,че ще ми простите грешка 1 % (+,-)
--------
айде , форумната ФАУНА ....ваш'то очакваниье за Поскъпването на имотите ...и да не скачате като петела който клъвнал бързия влак - направили го на петел с ориз*ok*

и внимавайте какво пишете - срещу простотия съм имунизиран , но Грешните прогнози НЕ прощавам !
тъпарон няма да ви помогне с триене на постове
можете да цъкатье с език , щото данните ще излязат скоро !
Това в червено твоята прогноза ли е, о Велики , ишалла!
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 16:22:51
avatar
Пунди стига глупоси добре си беше сложил кожената мартиница за автар. Зашо я махна? Така ти прилягаше. А за твоите прогнози (на човек със сериозни психични отклонения) не обръщаме внимание.

Ни копува ни продава
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 16:47:54
avatar
Quote
ТОРТКО
Пунди стига глупоси добре си беше сложил кожената мартиница за автар. Зашо я махна? Така ти прилягаше. А за твоите прогнози (на човек със сериозни психични отклонения) не обръщаме внимание.
----------
ти си просто момче - не обръщай внимание , но поне се вгледай в аватара си-говори много ,лошото е че не го разбираш !
чети веСници и гледай ТВ - там*ok* всичко ще ти кажат.
и помни написаното , че ти требе *smiley_ahh*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 16:53:01
avatar
Пунди,
би ли се обосновал, че ми стана интересно как получи 4% очакван ръст?!

Благодаря предварително
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 17:08:47
avatar
Quote
drakkar
Пунди,
би ли се обосновал, че ми стана интересно как получи 4% очакван ръст?!

Благодаря предварително
-------------
доста трудно е с няколко думи.........,освен това предполагам и статист. грешка - може и да са 6 %
Най-точното потвърждение следва официално по ТВ,Нета,преса........
както познаха тези,които говореха през 2006 - 2007 за ръста , след което 2008 - 2009 за корекцията - така ще познаят и сега - аз не познавам,просто съм прост говорител winking smiley!
------------
пожеже ползваш за пръв път нормален формат на комуникация - нормално ще ти отговоря - човешката глупост е по-стара от стария Завет *ok*
опитай се да разгадаеш смисъла на аватара на тъпанара над теб - ако успееш-получаваш отговор,който сам ще харесаш , ключовата система е в думите : повърхност/дъно

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 18:00:09
avatar
Отрицателен ръст = спад.


22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."

26.02.2010, С. Дянков: Нов край на края на кризата прозря Дянков
"След като през ноември обеща да изпълзим от кризата през май 2010-а, финансист №1 удължи срока й до края на т.г., а може и до началото на 2011 г."

26.02.2010, БНБ: Тенденция за сваляне на лихвите няма
"За тенденция към сваляне на лихвите по кредитите у нас изобщо не може да се говори. Редица кредити не само че не са поевтинели от началото на 2010 г., а дори са поскъпнали, става ясно от лихвената статистика на БНБ за януари, обявена вчера."
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 18:22:45
avatar
Quote
dodo2
Отрицателен ръст = спад.


22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."

26.02.2010, С. Дянков: Нов край на края на кризата прозря Дянков
"След като през ноември обеща да изпълзим от кризата през май 2010-а, финансист №1 удължи срока й до края на т.г., а може и до началото на 2011 г."

26.02.2010, БНБ: Тенденция за сваляне на лихвите няма
"За тенденция към сваляне на лихвите по кредитите у нас изобщо не може да се говори. Редица кредити не само че не са поевтинели от началото на 2010 г., а дори са поскъпнали, става ясно от лихвената статистика на БНБ за януари, обявена вчера."

-------------------
Тъпанарчето ми , *smiley_ahh*Н. Василев има интереси - търси шарани и им казва това-което искат да чуят !
преди малко писах на друг тъпанар - неговият фонд за имоти "Експат Бета" АДСИЦ търси 43 000 000 лв за враждебни покупки - [www.dnevnik.bg]

чети и се учи !

-------
когато такъв като него ти каже "добър ден" - погледни къде е слънцето ! *smiley_ahh*
сещаш ли се, съвАршений winking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 18:50:42
avatar
Добре Пунди казваш Януари–Март ръст, нагоре,UP е вече сме Март и добре ще е да ни светнеш на коя дата се започва и най важното годината Пунди годината кажи. Аз те виждам още 5 години да си ходиш с кожената мартеница, ама много ти прилягаше сложи си я пак и не се разделяй с нея следващите 5 години.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-02 21:28 от ТОРТКО.
Re: Очаквания за Първо тримесечие 2010 - С колко Поскъпват имотите ?
02-03-2010 - 18:54:46
avatar
Quote
прУфесУр тъпарон
-------------------
Тъпанарчето ми , *smiley_ahh*Н. Василев има интереси - търси шарани и им казва това-което искат да чуят !
преди малко писах на друг тъпанар - неговият фонд за имоти "Експат Бета" АДСИЦ търси 43 000 000 лв за враждебни покупки - [www.dnevnik.bg]

чети и се учи !

-------
когато такъв като него ти каже "добър ден" - погледни къде е слънцето ! *smiley_ahh*
сещаш ли се, съвАршений winking smiley

Защото всички, които пък имат интереси за обратното не са се осрали с глупави покупки преди 2 години? Да да.

Въпросът е ти от кои си - имаш истински интерес (тъжно) или само дърдориш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход