Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Руснаци са блъскат да копуват апартаменти

Публикувано от papata129 
Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
16-02-2010 - 15:39:11
Пред щандовете на руски агенции за недвижими имоти, всяка от които предлага по поне 20 проекта в България, кандидат-купувачите се редят на опашки, твърдят от инвестиционната компания Greenlife по повод приключилото първо за годината изложение на български ваканционни имоти в Москва. Инвеститори от Русия, Армения и Азербайджан повишават интереса си към купването на....

Както вика Боби Турбото - " Елате повече" . Пари да имат судоволствие да идват, ама само да идват и да гледат и да се правят на много отворени ДА СИ ХОДЯТ.
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
16-02-2010 - 15:47:58
то гледането не е като купуването
аз съм ходил на изложение на яхти - много народ имаше и брошури раздаваха обаче на следващия ден разбрахме че няма нито една продадена ....та така .....
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
16-02-2010 - 15:58:39
Аз за тва говоря да копуват ако ша копува ако не да си ХОДЯТ
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
17-02-2010 - 22:07:59
То да бяха само руснаци и арменци, ами то целия свят е насочил очи към нашите имоти.*drunk*

[zdravbadi.com]
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
17-02-2010 - 22:29:34
Да продадеш имота си на арменец! Това определено ще е незабравимо...:]
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
17-02-2010 - 23:23:00
Сега всички трябва да бъдем единни, да се обединим:
брокери. строители, сейрджий, курви, сводници, парясници, политици, дипломати.... Ако това е верно, това е шанса на БГ да излезе почти суха, само леко напикана от имотната голгота....Руснаците като чуят че някъде температурата е над нулата, хващат първия самолет за там, от нас се иска само да поддържаме жегата в рекламата ! Лесно , та чак неприлично. Дайте да им издрусаме сибирските кафтани от излишните рубли, докато не са се усетили и после: Sorry, пардон, простите пожалуйста, въй что-то сошли с ума, мъй в порядке...
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
17-02-2010 - 23:44:54
Обадих се на Другаря да вдигне цените и да почисти басеина.Той пък ме зарадва с новината, че едно мое УПИ на 3-та линия вече е на 1-ва *drunk*
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
18-02-2010 - 00:17:18
Quote
granit
Той пък ме зарадва с новината, че едно мое УПИ на 3-та линия вече е на 1-ва *drunk*

Сега остава да чакаш и вилата да дойде.
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
21-02-2010 - 00:17:30
Quote
Dimitar.
Quote
granit
Той пък ме зарадва с новината, че едно мое УПИ на 3-та линия вече е на 1-ва *drunk*

Сега остава да чакаш и вилата да дойде.


Зад мен е семеен хотел.Днес вече е влязъл в моя имот със 7см. Почерпих един пич от гражданска защита и той ми изчисли,че до края на юни хотела ще е мой *drunk*
?
Re: Руснаци са блъскат да копуват апартаменти
21-02-2010 - 12:25:39
avatar
Зад мен е семеен хотел. Днес вече е влязъл в моя имот със 7см. Почерпих един пич от гражданска защита и той ми изчисли,че до края на юни хотела ще е мой *drunk*[

Бързо направи му един сайт на семейния хотел и почвай да го рекламираш за посрещане на гости.
Една - две години ще си горд собственик на хотел.
След това няма да е твой - вече ще е на съседа ти отдолу.
Аз дори бих го продал на половин цена - докато е мой.
Днеска има - утре няма.

Еврото идва към България.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-21 12:37 от ?.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход