Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

БГ=Бобовдол

Публикувано от granit 
БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 16:06:33
Защо в Бобовдол двустаен не може да се продаде за 2000 евро,магазин 70кв.за 5000 евро.В София също вече няма работа за всички!Почти няма производство няма петрол нито златна мина има само задлъжняло население и чужди вериги (инвеститори) които изнасят кеша.Та каква е разликата между Бобовдол и София, възможно ли е да е 25 пъти по скъпо, ще живее ли 25 пъти по добре човек ако се премести от там в столицата.И къде е себестойноста на двустаен при цена 5000 лева.
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 16:29:32
Quote
granit
Защо в Бобовдол двустаен не може да се продаде за 2000 евро,магазин 70кв.за 5000 евро.В София също вече няма работа за всички!Почти няма производство няма петрол нито златна мина има само задлъжняло население и чужди вериги (инвеститори) които изнасят кеша.Та каква е разликата между Бобовдол и София, възможно ли е да е 25 пъти по скъпо, ще живее ли 25 пъти по добре човек ако се премести от там в столицата.И къде е себестойноста на двустаен при цена 5000 лева.


Уауууу - в Бобовдол ли живеете?
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 16:43:56
Quote
ivorad



Уауууу - в Бобовдол ли живеете?

Живеем в центъра на София в къща построена от прадядо ми 1890 до съдебна палата. А вие добихте ли жителство?
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 16:50:58
А тази къща в която живеете 10 000 лева ли струва?И ако етака веднага купувате 2-3 двустайни в бобовдол,а и там при тези ниски цени не с е живее 25 пъти по зле.А и София също няма петрол и златна минаspinning smiley sticking its tongue out
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 16:57:05
Quote
trader
А тази къща в която живеете 10 000 лева ли струва?И ако етака веднага купувате 2-3 двустайни в бобовдол,а и там при тези ниски цени не с е живее 25 пъти по зле.А и София също няма петрол и златна минаspinning smiley sticking its tongue out

Ти от вълната 1956-1961 ли си или 1990-2010
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 17:00:51
Quote
granit
Quote
ivorad



Уауууу - в Бобовдол ли живеете?

Живеем в центъра на София в къща построена от прадядо ми 1890 до съдебна палата. А вие добихте ли жителство?

Ооо, аз също живея в София, но не съм от оня сорт хора, които считат за уместно да парадират с полученото от прадядо им. Предпочитам да градя самочувствието си на постигнатото от мен самия, при това без парвенюшки хвалби.
Трябва да Ви кажа,освен това, че наред с жителството имам придобита и известна грамотност, видно от подчертанотоwinking smiley
Но това са други проблеми!
Интересно ми е - а откъде знаете, че двустайните в Бобовдол вървят / всъщност - не вървят/ по 2000 евро, след като сте виден софиянец?
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 17:06:06
БобовДОЛ си делавера да построиш МОЛ!!!!!!!!!!!:}Което дава предпоставка да се продаде къща наследена от дядо в центъра на София )при интерес пиши на лични)eye popping smiley И ДА ИНВЕСТИРАШ в Бобовдол И В МОЛ!!!Ще бъде единственият в града ...Първите пИчелят...*drunk*
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 17:18:07
Quote
granit
Защо в Бобовдол двустаен не може да се продаде за 2000 евро,магазин 70кв.за 5000 евро.В София също вече няма работа за всички!Почти няма производство няма петрол нито златна мина има само задлъжняло население и чужди вериги (инвеститори) които изнасят кеша.Та каква е разликата между Бобовдол и София, възможно ли е да е 25 пъти по скъпо, ще живее ли 25 пъти по добре човек ако се премести от там в столицата.И къде е себестойноста на двустаен при цена 5000 лева.

А бил ли си в Бобовдол? Аз не съм бил, но едва ли там положението е по-розово отколкото във всеки друг малък град.
Освен най-важната финансова страна, има и други причини. Ето някои от тях:
1. Възможност да осигуриш образование за децата си над основно - никаква.
2. Възможност за ползване на здравеопазване - никаква. Аптеки - една или две в целия град.
3. Млади хора - предимно от малцинствата.
4. Театър, кино, някаква друга култура - никаква.
5. "Чужди вериги" от които да си напазаруваш по всяко време на денонощието няма. Чакаш до сутринта, за да купиш кучешки салам с изтекъл срок на годност от долнопробната бакалия на ъгъла.
6. Други в този дух.

След като гореизброените неща липсват, за чий х*й ти е да даваш и един лев за имот там, особено пък апартамент?
Евентуално в малките градчета могат да се заселят пенсионери, търсещи спокойствие, но те едва ли търсят миризлив двустаен апартамент в разкапан панелен блок.
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 17:22:10
Остави ме мене.Питам от къде идва огромната разлика в цените?И къде е себестойноста?
Re: БГ=Бобовдол
04-02-2010 - 17:30:35
Quote
айрян
Quote
granit
Защо в Бобовдол двустаен не може да се продаде за 2000 евро,магазин 70кв.за 5000 евро.В София също вече няма работа за всички!Почти няма производство няма петрол нито златна мина има само задлъжняло население и чужди вериги (инвеститори) които изнасят кеша.Та каква е разликата между Бобовдол и София, възможно ли е да е 25 пъти по скъпо, ще живее ли 25 пъти по добре човек ако се премести от там в столицата.И къде е себестойноста на двустаен при цена 5000 лева.

А бил ли си в Бобовдол? Аз не съм бил, но едва ли там положението е по-розово отколкото във всеки друг малък град.
Освен най-важната финансова страна, има и други причини. Ето някои от тях:
1. Възможност да осигуриш образование за децата си над основно - никаква.
2. Възможност за ползване на здравеопазване - никаква. Аптеки - една или две в целия град.
3. Млади хора - предимно от малцинствата.
4. Театър, кино, някаква друга култура - никаква.
5. "Чужди вериги" от които да си напазаруваш по всяко време на денонощието няма. Чакаш до сутринта, за да купиш кучешки салам с изтекъл срок на годност от долнопробната бакалия на ъгъла.
6. Други в този дух.

След като гореизброените неща липсват, за чий х*й ти е да даваш и един лев за имот там, особено пък апартамент?
Евентуално в малките градчета могат да се заселят пенсионери, търсещи спокойствие, но те едва ли търсят миризлив двустаен апартамент в разкапан панелен блок.

Ето това са разумни доводи *bow* различни от тези на разпенени брокери.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход