Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как да си оправя форума?

Публикувано от dodo2 
Как да си оправя форума?
26-11-2009 - 02:33:06
avatar
Понеже тези големи букви ми избодоха очите, а предполагам не само на мен, ето какво да се направи, за да изглежда както преди (въпреки че не помня как изглеждаше) smiling smiley

1. Работи само за Mozila, Firefox браузъра
2. Инсталирайте Greasemonkey от тук - натиснете на Add to Firefox (ще се инсталира и рестартира Firefox)
3. Кликнете тук като ви попита, натиснете install
4. Презаредете сайта. Ако логото е новичко, значи всичко е наред smiling smiley
5. Можете да го махнете от Tools / GreaseMonkey / Manage User Scripts / (избирате скрипта "imoti.net fix" и) Uninstall

Ето как ще изглежда вече след това форума:

Re: Как да си оправя форума?
26-11-2009 - 02:54:14
Евала Додо, сега е супер!
Re: Как да си оправя форума?
26-11-2009 - 05:10:31
Ctrl+-(минус) , вършат същата работа.
Re: Как да си оправя форума?
01-12-2009 - 11:25:34
avatar
Не намерих друго място, та да си кажа тук............
Защо в темите няма връзки към страниците и в горната част на екрана?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-01 11:28 от камелия.
Re: Как да си оправя форума?
01-12-2009 - 14:48:10
Е толкова ли не можеш да му пипнеш CSS-a ?*huh*
Re: Как да си оправя форума?
01-12-2009 - 15:12:51
Quote
камелия
Не намерих друго място, та да си кажа тук............
Защо в темите няма връзки към страниците и в горната част на екрана?

И на мен ми липсват тези връзки, както и опция да вади непрочетени и нови теми. Това е единственият форум, който срещам да не предлага тази опция
Re: Как да си оправя форума?
01-12-2009 - 21:54:31
Quote
Zrfv
Quote
камелия
Не намерих друго място, та да си кажа тук............
Защо в темите няма връзки към страниците и в горната част на екрана?

И на мен ми липсват тези връзки, както и опция да вади непрочетени и нови теми. Това е единственият форум, който срещам да не предлага тази опция

Връзки към страниците има само в долната част на всяка тема. Ще трябва да се свиква.
Непрочетените теми и тези с новите непрочетени коментари са маркирани с флагче отпред. Кликайки на флагчето ви отпраща директно към първия непрочетен пост на дадена тема. Тази функция е доста полезна и осигурява следенето на темите без да сте изпуснали нещо. Нямаше я в стария форум.
Re: Как да си оправя форума?
01-12-2009 - 22:16:32
Quote
Scyther
Quote
Zrfv
Quote
камелия
Не намерих друго място, та да си кажа тук............
Защо в темите няма връзки към страниците и в горната част на екрана?

И на мен ми липсват тези връзки, както и опция да вади непрочетени и нови теми. Това е единственият форум, който срещам да не предлага тази опция

Връзки към страниците има само в долната част на всяка тема. Ще трябва да се свиква.
Непрочетените теми и тези с новите непрочетени коментари са маркирани с флагче отпред. Кликайки на флагчето ви отпраща директно към първия непрочетен пост на дадена тема. Тази функция е доста полезна и осигурява следенето на темите без да сте изпуснали нещо. Нямаше я в стария форум.

Ставаше дума за 'бутон', който да вади всички непрочетени и нови теми от всички подфоруми. Има го почти навсякъде по форумите.
Re: Как да си оправя форума?
03-12-2009 - 22:14:50
има ли начин да се вижда кои участници са на линия ???????
Re: Как да си оправя форума?
06-12-2009 - 20:36:53
avatar
Защо няма бутон за кирилизация?
Тинки, не е зле да събираш мненията за липсите и да ги предаваш " нагоре"...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход