Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!

Публикувано от ciganin 
Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 00:46:46
Тук искам да Ви представя една елементарна рецепта. Поставете си за цел, каквото правите, работите, часпром, далаверка, бизнес, земеделие - всеки ден, да сте изкарали твърдо по минимум 100 ?/ден, включително Събота, Неделя и празничните дни (тогава по-принцип се правят по повече). Това е напълно възможно в БГ. Тогава направете една сметка, че имот за около 70 000 ? е дохода Ви за по-малко от 2 години, и си помислете, дали това е висока цена за дом за едно семейство за цял живот например!


С уважение

Бай Мангау




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-26 00:50 от ciganin.
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спкойно!
26-09-2009 - 00:50:27
Ако имах 100Е дневен доход, няма да метая за "дупка", струваща само 70000Е.
Апетитът идва с яденето! *beer*
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 00:52:54
100 ?/ден се правят без проблем, а ако си по работлив, мисля че и 200 ? не са проблем за повечето хора в БГ на възраст 25 - 50 г.
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спкойно!
26-09-2009 - 00:56:31
avatar
На мен ми хрумва как е възможно това за всички българи, но ще е само в сферата на "специалните" услуги smiling smiley При това със едни единствени 100 евро ще се обслужат всички:

B извършва услугата на A и получава 100 евро
C извършва услугата на B и получава 100те евро
....
A извършва услугата на Z и получава същите 100 евро

Но няма да останат спестени за хапартамент smiling smiley

Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 00:58:33
А бе не е така бе, напрвави 2 по сностни кафета, всяко като ти снася по минимум 50 ? чисто на ден и си готов, тва е най-елементарнонто.
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 00:58:56
6000 Е на месец, всеки месец от годината са непосилни за 90% от населението на БГ, поне по мои наблюдения. 3000 Е на месец са непознати поне на 75%.

6000 Е на месец си е много добър доход, където и да е по света.
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 00:59:26
Не е ли малко грешно поставена системата.
все пак хората не просто търсят жилище за 70к (поне вече не), а жилище което ще им дом (в голям част от случаите).
За к'ъв чеп да бачкам 2 години за някоя дупка за 70к (както е в повечето случаи). На всичкото отгоре набедена за "луксозна" дупка.
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 01:03:02
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Не е ли малко грешно поставена системата.
> все пак хората не просто търсят жилище за 70к
> (поне вече не), а жилище което ще им дом (в голям
> част от случаите).
> За к'ъв чеп да бачкам 2 години за някоя дупка за
> 70к (както е в повечето случаи). На всичкото
> отгоре набедена за "луксозна" дупка.


Аз рецептата я казвам по-повод, кава цел е хубаво да се гони и мнението ми, че средно умен и средно работлив българин в България може спокойно да вади по 100 ?/ден. Не казвам, че с парите трябва да си купува апартамент. Да си ги харчи или да ги спестява няма значение, мисълта ми в случая е друга, не е по повод на имотите, а по повод на парите.


Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 01:05:57
Quote

напрвави 2 по сностни кафета, всяко като ти снася по минимум 50 ? чисто на ден и си готов, тва е най-елементарнонто.
Ами то затова сме най-бедните в ЕС. 3 млн кафета...
Re: Рецепта: Правете само по 100 ?/ден,(вкл. Събота и Неделя) - Живейте спокойно!
26-09-2009 - 01:09:55
Quote

не е по повод на имотите, а по повод на парите.
Не съм те разбрал. В такъв случай - работете както казва наш сиган, ама само 6 месеца. Останалото време от годината обикаляйте света. :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход