Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имоти с повишаващи се цени

Публикувано от turbozol 
Имоти с повишаващи се цени
02-09-2009 - 11:05:25
Аз като неразбиращ си задавам следния въпрос?Защо от 1993 година до сега..винаги съм слушал и чувал мнения за цените на имотите -т.е че те падат ?!...Някои от ТЕЗИ мнения са "актуални" и днес ...А какво се случи от тогава до сега???Паднаха ли повишиха ли се ..кво става не знам..?Има ли някой инфо ...Питам ,защото търся гарсониера в Люлин..През 1993 година исках да купувам,но 8000щ.д ми се видяха много...Сега ги гледам в евро стигат до 40000...?!Май съм изпуснал влака...след гурбета в чужбина...А ПЪК НАЛИ Е КРИЗА.. *sos*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-02 12:02 от turbozol.
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:07:36
avatar
Търсиш под вола теле Турбозоле, ама като ти гледам усърдието, скоро ще намериш телето в идейният му вариант.spinning smiley sticking its tongue out

Продължавай със спама във форума, то за безработен брокер освен да виси кат проскубана гарга в нета и да зяпа за сиренце, какво ли друго му остана?

Как са сделките този месец, нещо не си се хвалил?
За Август направи ли поне една - нещо е нямало фойерверки напоследъка? winking smiley
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:20:53
Купувай бе турбозоле, КУПУВАЙ, че евтинийката ще свърши! Догодина - боксониера в Люлин - 80К евро! Бързай - че за всяка гарсониера чакат по 3-4 човека! Добре, че ти си пачка, а другите са мизерници и трябва да ходят до банката. Купи сега 5-6 гарсониери - догодина ще ги пробуташ със 100% печалба! Ако не вярваш на мен - питай пунди, той ще потвърди!
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:24:06
Валсодаре-За месец август имам една сделка(продажба) и четири наема..Защо? *huh*
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:27:42
Пантера-Благодаря за съвета,но нямам възможност..Вече нямам възможност...купил съм каквото съм могъл..но не са гарсониерки в Люлин... :] Ще продам после пак и така...., а ти? *sos*
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:28:03
avatar
Ба ли мааму?

Да не би някой бездомен завистник да ти е правил черна магия над бизнеса бре Турбозоле?

Те цените са вечен Ъп, ама това дет се случва ще е световен заговор и конспирация срещу брокерите родни да знайш!

На врачка ходи ли?
Куршум за уплах да ти лее, че нещо много им се е стегнал задника от страх на всички в бранша? winking smiley
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:32:26
Валсадоре-Защо да хода на врачка и от какво да ме е страх...?Аз кризи съм виждал и преди..и по страшни...Та то вече за настоящеата е ясно ... *xxx*
Re: Имоти с падащи цени..
02-09-2009 - 11:36:08
Турбо, искаше гарсониера в люлин - затова и аз това ти предлагам
Аз съм бедно момче, прибирам само по 2-3К Евро от лихви, колкото да си плащам наема. Иначе съм си безимотен. confused smiley
Re: Имоти с повишаващи се цени цени
02-09-2009 - 11:52:28
Пантера -повече лихви ти желая..Щом взимаш евраци ..Дано да са за късмет да станат повече..



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-09-02 11:56 от turbozol.
Re: Имоти с повишаващи се цени
02-09-2009 - 12:06:35
ей , турбо
не шашкай сънищата на тъпаците - какви са тези повишаващи се цени ???
кога пролетария ще купи в Лозенец при тези цени !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход