Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля

Публикувано от Невидимко 
Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 15:49:31
[imoti.investor.bg]

Идеята не лоша, нещо като да отидеш от Обеля в центъра и после пак обратно в Обеля, Дружба или Люлин.

Панелките и гарсониерите в тях май пак ще станат на мода :]
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 18:03:31
Ами...я пусни едно търсене...Едностаен/панел/София/Обеля 1+Обеля 2
И тристаен/панел/София/Люлин 8

в наеми и продажби да видиш резултата.

В О`беля има точно 6500 апартамента.Общо.Толкова е квартала целия,без къщите.Броим само блоковете.Не ме питай от къде знам...6500 са.Резултатът който ще ти покаже търсачката не е някакво извънредно събитие...от три месеца е горе-долу същото.
Abu
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 18:20:22
Абе не твърдя, че му схванах идеята на Професора, ама ми се струва, че само собствениците на имотите печелят от тази схема (а не този, който плаща ипотеката). Отрязва се най-високият клас жилища (най-високото стъпало), но балонирането остава надолу по цялата стълба. Освен това най-скъпите имоти могат да се предложат на цената на следващите и също ще се похарчат. Значи има известна загуба само в един сегмент, който едва ли е най-същественият. Мноого хитро...
Хайде, пишете ме за асистент.
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 18:26:02
В Обеля 1 панелни едностайни няма от 5-6 месеца. В момента от около 1200 апартамента се продават 1 тристаен и 5 двустайни. Не знам как ще стане с "лесното и евтино" купуване в Обеля 1. В Обеля 2 от над 3000 апартамента се прадават 20-22 и нито един едностаен. Всички апартаменти са в крайно окаян вид и никой не продава читав двустаен в 1/нови дограми, изолация, баня/ под 58-60 хил., колкото същата квадратура ново в Манастирски ливади, където се продават над 250 двустайни.

Та като ви говоря за панелите - слушайте!
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 18:45:11
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> В Обеля 1 панелни едностайни няма от 5-6 месеца. В
> момента от около 1200 апартамента се продават 1
> тристаен и 5 двустайни. Не знам как ще стане с
> "лесното и евтино" купуване в Обеля 1. В Обеля 2
> от над 3000 апартамента се прадават 20-22 и нито
> един едностаен. Всички апартаменти са в крайно
> окаян вид и никой не продава читав двустаен в
> 1/нови дограми, изолация, баня/ под 58-60 хил.,
> колкото същата квадратура ново в Манастирски
> ливади, където се продават над 250 двустайни.
>
> Та като ви говоря за панелите - слушайте!


В съседния сайт има само 4 броя.........за Обеля1 - два, на цени 35 000 и 40 000Е, и за Обеля2 също два- 36 000 и 40 000Е........ smiling smiley
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 18:54:07
Аз не гледам сайтовете, а че един познат търсеше и от толкова време ми казва, че няма едностайни. В ? имаше по 3-4, на както той казваше купуваш го и даваш още 7-8 хил. Е за ремонт и пак ти излиза на 1000. Тези в 1 може да са се появили скоро, но даже без ремонт 40 хил. Е са цена от около 900Е/м2 и то ако не правиш ремонт. Между другото моят познат каза, че от много ходене е започнал да предпочита новото строителство. Не за друго, а защото: След 5 г. новото ще е на 5 г., а панела на 40. В което има логика.
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 19:02:17
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
Между другото моят
> познат каза, че от много ходене е започнал да
> предпочита новото строителство. Не за друго, а
> защото: След 5 г. новото ще е на 5 г., а панела на
> 40. В което има логика.

Има логика, но мен едно ме притеснява- в рамките на тези 5г., ако тръсне по- силничко, какво ще остане от новото? И друго- колко горница ще му вземат за ид. ч.?
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 19:12:59
avatar
др.Иванов дай познатия насам веднага ще му уредим в Обеля 2 при това май не е панел, а ЕПК.
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 19:18:18
Той е разведен и си търсеше само за него, даже гарсониера му била много. Не му се правиха ремонти, а казваше че цялото панелно е за големи ремонти. Аз купих преди много време един двустаен и за да го направя идеален за времето дадох 10 хил. долара, а го взех за 9500 или нещо такова, да не говорим, че отиде повече от година работа. След време за дограми и климатици още 3-4 хил. евро. Та историята с евтинините апартаменти не ща да я слушам. Ще купиш с една година обикаляне двустаен за 45 и ще дадеш още 15 за ремонт, ще живееш още една година на квартира и ще се хвалиш, че си ударил кьоравото.
Re: Обеля--->Център(топ локейшън)---->Обеля
29-07-2009 - 19:23:21
avatar
Сега не разбрах, твоят приятел търси ли в Обеля или не или пак си в сферата на фантазиите "чух отнякъде" smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход