Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Положението в бУрГАС

Публикувано от 1976 
Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 01:25:47
Колеги интересува ме положението в бУрГАС какво е в момента
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 01:26:53
avatar
Отпускарско *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 01:34:13
За теб може и да е;но предполагам по голямя 4аст си искарват насаштния;
ТА нека бада по то4ен - интересува ме цените на апартаментите(без м.р.)
А за колега OwnerBG *drunk*
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 01:39:44
avatar
1976 Написал:
-------------------------------------------------------
> За теб може и да е;но предполагам по голямя 4аст
> си искарват насаштния;
> ТА нека бада по то4ен - интересува ме цените на
> апартаментите(без м.р.)
> А за колега OwnerBG


Ми влез по сайтовете.Там е истината.Или поне част от нея.
А твърдо в жегата не е добре.
Води до неконтролирани запознанства с отсрещния пол. *beer*
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 01:42:34
положението в Бургас е като навсякъде - никои не купува , сделки няма , брокерите се канят да въвеждат =такса оглед= *xxx*
ако искаш да продаваш - обявяваи бързо на разумна цена и разкарваи веднага
ако искаш да купуваш.....хм...знаеш ли колко други неща можеш да направиш с парите ....и накрая ще се окаже че пак са ти останали за апартаментче :]
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 09:31:44
В Бургас ако се не лъжа миналата година бяха най-голям брой издадените разрешителни за строеж. Като сметнеш и колко се построи дотогава - смятай....
Иначе място за хавлийката на плажа бол smoking smiley
Re: Положението в бУрГАС
10-07-2009 - 13:58:45
Един приятел си купи 2008а началото, знам че не е много актуално но... 2 стайна панелка в Славейков - близо до ХТИ-то. Май 42 еврака, нещо такова.
Що се касае до Лазур smoking smiley Там е по скъпо, та той ми е казвал че там двустайните във високите блокове около краставицата са стигали макс до 50-52 еврака... А тогава си беше почти пика на балона, не знам де може лятото на 2008а да са ударили и още малко нагоре.

Преполагам сега 40к биха ти стигнали за 2 стаен стар в Лазур... Дори и по малко...

Не знам ти в Сф ли местообитаваш, няма да ти обяснявам прилики и разлики smiling smiley
Според мен се насочи към Лазур - между морската и центъра, това е най-добрия квартал в Бургас за мен. И там грозно усвоиха някое и друго междублоково пространство ама все пак сме БГ. Баси до блока в който живея има 3 градинки?!?! - на 10,20 и 30метра отстояние от блока, и има 3 детски градини на 5мин пеша буквално...

Лично за мен този квартал е едно от май добрите места за живеене в Бг - зимата малко духа ама лятото е без забележки smiling smiley

Само дето темата за това какво може да се работи в Бургас не ми се подхваща... В града няма едно кино, един боулинг, аквапарк, свястна картинг писта, билярд и дартс се сещам само на 1 място... Доста мутренски град...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход