Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...

Публикувано от Tod 
Tod
Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 22:37:18
Идат избори. Какво значи това?

1. Сегашното правителство и властимеющи симулират спокойствие и сигурност, надежда и просперитет.
Каква е истината гола? И представа си нямаме. Ние сме, били сме и ще бъдем най-лъганите в която и да е държава (като изключим банановите републики - но и на тях им писва и грабват в един момент мачетета и пушки)
Та по темата: криза е слабичка дума сравнено с това, в което сме и което тепърва предстои.
Как да се говори за това като власт имащите искат пак да се класират и замазват всичко...

2. След изборите който и да е следващ както обикновено започва да плюе и да вади всички кирливи ризи на предишните.
Идеята е - вижте в какви л..на сме насадени и на нас се пада тежката участ да измъкваме България. Колкото и да е дълбока кризата ще изглежда като детска играчка пред това, което те ще внушат на народа.
Колкото в момента се покриват нещата – толкова повече тогава ще се преекспонират.

3. Как ще се отрази това на имотния пазар?
Безнадеждност. Хората ще мислят как да оцеляват, но успоредно с това и как да разкарат апартамента, чрез който са се заробили. Непосилни вноски, падащи цени, пренаситен пазар, пренаситен и с имоти за под наем, мрачно и безнадеждно бъдеще...

4. Рецепта:
Намери надежден брокер, който знае да продава. Слушай го какво ти казва, без да си мислиш, че те „изнудва”. Продавай докато все още някой се интересува. Взимай колкото ти дават, че утре ще е наполовина.

5. Дори и да направиш всичко по точка 4 – пак имаш нужда от късмет, защото такива като теб ги има с хиляди и някои си дремят от година.
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 22:42:32
Ти осъзнаваш ли, че ще бъдеш изгорен на виртуална клада smiling smileysmiling smileysmiling smiley Иначе има доста верни неща в това което си написал.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-15 22:43 от hrabar.
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 22:51:59
Tod, ти самия притежаваш ли какъвто и да е имот? Ако отговора е да, продавай го евтино щом сега е момента според теб.
Хайде кажи, какъв имот имаш и колко му искаш.
Tod
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 22:55:31
//Re: Ти осъзнаваш ли, че ще бъдеш изгорен на виртуална клада Иначе има доста верни неща в това което си написал.


Аз ли да бъда изгорен?
От какво и от кого? :}

Други са изгорели - аз само мисля за тях да не се изпепелят.
Все още може би имат минимален шанс.

Освен ако не се редят на опашка пред местообиталището им и клиентите не наддават пред входната врата блъскайки се кой да им вземе виртуалния дворец, който има опции да се телепортира в Ница :]
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 22:57:49
Май идва момента за хапартамента...
Кризата няма да ни се размине.
Па-па-па, добре се е подредил Данчо ...
Tod
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 23:00:45
Имам но не са апартаментчета.

Ти мен не ме мисли - аз какво правя или не - не определя движението на пазара.
Въпроса е какво ще става есента и какви драми ще са.
Да не говорим за зимата и нататък.
Зима иде.
sad smiley
Tod
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 23:03:52
Забравих да кажа че нямам и левче да дължа на някой - Слава Богу.

Но какви драми има и какво ни чака - и не че банките са виновни - такава е системата.
Но гадното е че примката ще се затяга.
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 23:11:52
Ясно, разбрах. Значи, ти имаш имот(и), който не са апартаментчета, на никому не дължиш пари. Ами в такъв случай какво те интересува как другите се оправят? Хайде кажи си мнението тогава, колко % от Българите са такива баровци като теб?
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 23:16:52
avatar
tearesum,
Я си шитни твойте имоти а за чуждите не се напъвай.
В тая страна тъпаците не са толкози много.
Успех със събирането на кеша. *smiley_ahh*
Re: Избори идат... Продавайте докато е време... Ако можете!...
15-05-2009 - 23:24:14
Оунър, аз не съм изказвал мнение, по повод криза, цени и т.н. За мен моментът не е подходящ за продажба и това е причината да опонирам Тод, тъй като той е убеден, че трябва да продадеш апартамента си сега, за да оцелееш през следващата зима.
Айде сега, тежко, трудно, ама пък колко ще е процента на хората, който така да се каже ще издъхнат (евентуално след изборите - според Тод). Хайде малко по разумно да се прогнозира, ако конкретната тема изобщо има за цел да е полезна, по скоро е май търсене на форумна известност.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-15 23:26 от tearesum.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход