Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

това вече ме уби

Публикувано от kuku987 
това вече ме уби
22-04-2009 - 04:53:29
Наши богаташи наливат парите си във ВИП имоти
[www.novinar.net]

БНБ спечели ?445 млн. от златните си резерви
[www.monitor.bg]

Народът прост, животът – тежък, скучен... Вапцаров

*xxx*
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 05:00:14
още една бодряшка статия:

България стана отличник в ЕС по ръст на строителството
[www.segabg.com]
*sos*
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 05:24:57
хм.....резервите на бг се увеличили с 2 милиярда за две години....обаче дълга е скочил с 14 милиярда за 2 години........
се едно да се хваля,че съм теглил заем за 14 000 лв,обаче съм похарчил само 12 000лв и са ми останали в джоба(резервите) цели 2 000 лв.......... *xxx*
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 08:40:20
e...има един лаф - Тъп но упорит а след това следва неизбежния въпрос "кой ми сRа в гащите "
:}
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 08:50:42
Ами идват избори - нормално е smiling smiley
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 09:13:06
Не е нормално. Страшно е.
Първо - страшно е, че продължават да пропагандират идеята, че можеш да спечелиш пари, като притежаваш нещо, което е поскъпнало. Държавата ни се разглежда като спекулант и едва ли не ще продаде златото, а после ще чака да му падне цената и да си го купи пак... Това нито е възможно, нито ще стане.
Второ - строителството е сектор, в който на практика няма истинска отчетност. Аз давам всеки месец данни в статистиката и знам какво представляват формулярите - в строителството едва ли има повече от 5 фирми, които да попълват тези отчети вярно. Всички останали, ако изобщо попълват отчети за статистиката, си натамъняват цифрите едно към гьотири. Затова всяка статистика в медите по въпросите на строителството е чиста пропаганда.
Трето - "наши богаташи инвестират парите си..." е апел към родните, че и към чуждите престъпници да дадат някой лев за по една къща. Предприемчивите бизнес дами всъщност са курвите на престъпнците. Допускането, че тези богати тъпанари ще харчат като богати тъпанари е ... тъпанарско. Колко жалко, че опряха до парите на престъпниците... Масово инвестирали... :} в стъклени покриви ... красота! И къде? В Монте Карло? В Монпелие? НЕ - в Драгалевци.... щото единствено там един богаташ може да живее в лайната си.

Пропагандата идва, за да замести свободното слово. Ето това е страшното.
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 10:39:25
Да го наречем така:
България - страната на неограничените възможности

Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 10:46:10
Макар и да не съм привърженик на апокалиптичните предсказания, трябва да призная, че гледането в обратна посока и извръщането на погледа от сериозните проблеми, пред които е изправена държавата, ще доведе до неминуема катастрофа. Това е все едно да караш кола с повредени спирачки и да си затвориш очите, вместо да се опиташ да направиш нещо с управлението на останалите работещи системи. То не е задължително всеки опит да е спасителен, но пък правенето на нищо и самоуспокоителното подхилкване съвсем сигурно води до краш.
Мен не ме притеснява световната криза толкова, колкото крайно неадекватното отношение на управляващите към нея.
А строителството на никокачествени и недовършени жилища (не твърдя, че всички са такива) е сектор, който изобщо с нищо не е бил полезен на България. Дори бегъл анализ показва, че освен шепа хора, всички останали са губещи в дългосрочен план. Ама това в България никой не го брои за проблем. Тук АЕЦ Белене и Кремиковци все още се смятат за икономически оправдани. Каквото миналото, такова и бъдещето. КПСС-БКП
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 11:11:59
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
Тук АЕЦ Белене и Кремиковци все още се смятат за икономически оправдани. Каквото миналото, такова и бъдещето. КПСС-БКП
.................................................

Слагаш Белене и Кремиковци в една торба.
Прощавай, ама това е недоразумение...


winking smiley
Re: това вече ме уби
22-04-2009 - 12:14:41
Едното няма ик. оправдано минало, а другото няма ик. опрадвано бъдеще, затова ги споменавам. И двете са структури за източване на пари, а ик. са абсурдни.
Сега да не вземеш да ми пилиш глупости за ползата от мирния атом...Абсолютно съм съгласен, то и от металургията ползата е всеизвестна, но в България си има ограничения, над които не може да се скача.
Та така.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход