Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?

Кой може да обясни това трагично положение, на всички нас, които сме теглили кредити?

----

Вдигат ни вноските, а цените продължават да падат. По радиото казаха, че ще продъжат да падат още поне година-две. Безобразие, аз купих апартамент с цел инвестиция а то какво стана. Опитвам се сега да го продам на някой балък, но не мога да намеря.

----

Купувайте бе хора, вижте графиката на сайта - тръгна нагоре. Защо ми предлагат само някакви смешковци цени от 500 евро на квадрат? Скапан ми бил апартамента в Люлин, я марш насло селяндури такива!

------

Аз писах същото и преди три месеца, графиката пак беше нагоре, а следващите два месеца 10 пъти повече надолу. Имам подозрението, че собствениците на сайта манипулират нещо??

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
10-04-2009 - 20:33:22
Ти ако си купил 10кг картофи на 1.50лв/кг, сега си решил, че не ти трябват и искаш да ги продадеш, а хората ти предлагат по 0.50лв/кг значи са "някакви смешковци" така ли?
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
13-04-2009 - 11:13:53
Купуват, купуват колко сделчици направихме, супер. Смятам и аз да си купя нещичко изгодно, има много хубави евтинки имотчета.
Анонимен потребител
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
13-04-2009 - 11:24:51
като гледам тази тема:
[clubs.dir.bg]
Май излиза по една сделчица на месец на АНИ.

Сега като излязат данните от Агенцията по вписвания тогава ще видим кой колко сделки е направил
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
13-04-2009 - 13:06:28
Ауууу каква стана тя. Графиката надолу. Сделки няма. Да не би имотната криза дето нямаше да се случи да е дошла.

Ходя разпитвам, навсякъде цените падат!
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
13-04-2009 - 14:08:51
И ще продължават да падат,докато не се възстанови нормалната зависимост цената на жилището да е равна на 10-годишния му наем плюс минус 10-20%.
Re: Графиката е леко нагоре, а цените продължават стръмно надолу, никой не купува!?!?
13-04-2009 - 22:14:48
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> като гледам тази тема:
>
> Май излиза по една сделчица на месец на АНИ.
>
> Сега като излязат данните от Агенцията по
> вписвания тогава ще видим кой колко сделки е
> направил


ей това дето го е писала брокерката не го разбирам (цитирам):

От началото на годината имаме 3 продажби, но и трите имота са на доста по-ниска цена от пазарната, ...

тея хора с г.за ли си мислят?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-13 22:15 от 3.14.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход