Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица

Публикувано от zlat 
Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 10:10:46
Какви са цените за тези земи ?
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 10:21:50
Предлагат ми 6.22 евро на квадрат, което ми се струва смешно малко . А дали е така ?
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 10:36:46
Земеделска ли се води ?
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 10:58:59
да, земеделска се води, има 100 м лице и е равнището на пътя, равна като тепсия
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 11:09:30
магистрала марица от край до край е 117км. ако всичката земя по нея се продава на "смешната" за теб цена от 6 евро на м2 то стойността на земята първа линия около нея е към 140 млн евро. е, сам прецени дали само и единствено факта, че е с лице на магистралата, би направило земята ти 25-30 пъти по-скъпа от която и да е друга земеделска земя.
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 11:50:45
Нещо се разминаваме с vivic. Аз не казвам колко струва земята ми, казвам колко ми дават за нея и щом ми дават толкова на първия разговор, май има за какво да се замисля. Сигурно не е само лицето причината. Просто исках и други мнения по въпроса.
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 12:05:07
zlat Написал:
-------------------------------------------------------
> да, земеделска се води, има 100 м лице и е
> равнището на пътя, равна като тепсия


значи си е нива ....следователно не струва повече от земеделската земя, така че ако искаш по-висока цена би трябвало да е УПИ-останалото е приказки и предположения
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 12:16:25
на хемус имаше сделка за 2500лв. на декар. Прави по 1,25 EUR. Защо 6,22 ти се струва малко?
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 14:58:02
ми като ти дават толкова, продавай и удряй гъза в тавана че си продал нива за 13к лева на декар *beer*
написал си само че земята ти е с лице на магистралата. и какво? да е с променен статут? да има комуникации? да има готов проект за нещо? не си писал, явно няма.

btw, имам познат който така се двоумеше 2006 за едни 40 дка на 10-12 е/м2, щом му давали толкова можело и повече да вземе :]
ей да видиш сега дали е продал....
гледай от много мислене да не се умислиш и ти така smiling smiley
Re: Цени на земеделски земи на първа линия по магистрала Марица
27-03-2009 - 18:37:32
И като е с променен статут + проект...колко ще вземе...Аз я движа същата процедура и към момента е 100% набутване.Просто при мен земята не става за земеделска,защото е зарита със строителни отпадъци.Промяната на статута е единственият изход-земеделска земя,която никой не може да обработва и никой никога няма да изчисти,понеже изчистването и много кратно надхвърля цената като земеделска.
Сега интересната част-нищо не струва в момента и трябва да съм голям оптимист,за да смятам смяната на статута и за инвестиция.Ще е чудо ако в края на краищата изляза на 0.По-скоро накрая ще си остана е едно неизползваемо УПИ на магистралата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход