Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаква се бум в цените на земеделските земи

Публикувано от nikolase 
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:04:29
Ми трудно ще ми е да дойда.Може и на лични да ми пратиш нещо
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:07:14
конкретно работя 214 землища в североизточна бг + това правя и проектите за ветрогенераторните паркове, промяна предназначение, и мн мн други услуги ...конкретизираи питане?
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:15:36
Конкретно-защо според теб земята само в България ще поскъпне на фона на световна криза и срив на НИ сектора?

Покажи една оферта,която да си струва
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:30:06
избери си землище в североизточна бг , след което ако може да видя скица на имота
ти ще ми кажеш каква цена се търси , аз ще ти кажа дали е добра...и за какво става конкретния парцел, дали само за рента или и за друго ...в момента работя с кипърцка компания която изкупува големи парцели -чисто земеделска на 20 евро квадрата...малката подробност е че е близо до морето и след вкарване в регулация ще струва много повече ...ако има парцели за ветрогенератори -там също цената е като за земеделска земя , но ...възможностите за друа реализация са повече от отлични ...мога да ти дам много примери но наи доброто е да погледна и да ти кажа
не съм агенция за да ти показвам оферти , по скоро наистина ако има конкретна оферта бих ти казал дали си струва dival_@abv.bg
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:37:24
avatar
simbat Написал:
-------------------------------------------------------
> Конкретно-защо според теб земята само в България
> ще поскъпне на фона на световна криза и срив на НИ
> сектора?
>
> Покажи една оферта,която да си струва

Основната причина е, че дивал върти алъш-вериш с ниви в североизточна България и заради това се очаква цените на земята там да се покачат неимоверно, за да може той да направи повече кинти

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:39:27
доста си в грешка не въртя ниви .....все ми е тая дали 5 лева или 5000 лева smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:45:26
avatar
Майтап беше това smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
06-07-2008 - 19:46:30
smiling smiley smiling smiley smiling smiley каменицата ми харесва smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
07-07-2008 - 10:58:42
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
07-07-2008 - 11:03:44
да за жалост наистина им спряха парите тази година
барбаноне , не като да нямаме дадености като теритиория и географско разположение....политици нямаме
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход