Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаква се бум в цените на земеделските земи

Публикувано от nikolase 
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 14:21:19
Вече мисля че можем конкретно да продължим с темата която се оказва доста актуална
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 14:45:17
Джулиус .разправям аз от няколко месеца насам че съм аматиор и не разбирам
ама както и да е....
отварям си бирата... smoking smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 14:57:25
опитват се да .....
ох ще замълча че пак някои ще ме скастри(не че на някои му пука)
аиде и на теб една бира да отворя
малииии ледена се случи smoking smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 15:22:27
Дивал,

Преди 1944г занаятчии, фабриканти започват да купуват замеделски земи, гори. Защо са го правили, нямам идея. Доскоро си мислех, че е било модна тенденция, но май причината е била другаде.
Нямам тръпка към земята, но според мен, навлизайки в една нова ситуация в световен мащаб, може би точно земеделската земя ще бъде печеливша карта.

Имам гори. Искаш ли да направим заменка за твоето парцелче?smiling smiley -шегувам се!smiling smiley

Пуснах линкчето ти по мейл на няколко човека. Дано получиш запитвания. smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 15:32:22
Муза благодаря, ако мога и аз да помогна с нещо винаги съм насреща
горите ги даи там на месното лесничеиство ли как се води...направи си договор за дървесината и мини да налееш по една биричка smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 15:37:30
avatar
nikolase Написал:
-------------------------------------------------------
> Няколко пъти през последните седмици се увеличава
> търсенето на земеделски земи за чисто земеделски
> цели.Освен добра рента подценената до сега
> земеделска земя си е и изгодна
> инвестиция.Очаква се повишение в пъти на цената
> на земята.Българската земя вече е Европейска
> територия...никъде по Европа няма земя за по
> 30-40 стотинки квадратния метър,за един чифт
> луксозни обувки да си купиш цял декар земя,която
> си е вечна.Българи ценете и си обичайте земята


Да това е така - ако иде реч за цената на панелките - тя е брутално висока, но виж земеделските земи се продават на безценица, а те са изчерпаем ресурс за разлика от всички апартаменти. Обаче когато купувате земеделска земя гледайте да е повечко декари, защото ако говорим за 2-3 декара няма голям смисъл освен ако не сте няколко човека и изкупите съседни ниви поне да може да се получи по-голям масив. Земеделската земя ВИНАГИ е била супер инвестиция и незнам дали това беше тайна за някого, но...има на къде да расте като цена определено.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 15:41:55
а между другото понеже винаги съм бил конкретен имам тук един съсед притежава над 1000декара земя , тази земя се предава по наследство не знам от колко поколения ако се наложи да се продава се продава от нея не повече от 10%
навремето са били някакви богаташи в едно село което се казва Калина (маи е било тяхно) а тяхната фамилия е калинкови....те са много наследници и горе долу маи на всеки за се падали по около 1000 декара ...и това ако не е супер не знам кое е.......
ама така ........чу за едни които имали не знам колко декара в бояна и само режели по 500кв, по декар , продават и си гледат живота......та такива работи с земята и парцелите......
дали пък количествените натрупвания наистина не водят до качественни изменения
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 19:25:33
купувайте земя,все още е евтина но няма да е задълго
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 19:46:07
nagore nagore i pak nagore taka ]e s e dwivat cenite na zemqta
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
10-06-2008 - 22:29:00
Нагоре но ще е плавно поскъпването

Растителна защита - съвети

Склад под наем - 400 кв.м.
Warehouse for rent in Bulgaria
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход