Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м

Публикувано от Продавач 
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
07-01-2009 - 21:39:47
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал June 5, 2008 12:46PM:
> > В момента безспорен лидер за най-евтино
> жилище в
> > София си остава кв. Ботунец, където все още
> > средните цени са под 500 евро за квадрат. В
> >
> > А кога ли ще достигнат ценовите равнища "300
> евро
> > кв.м за топ локейшън" ееееехххх мечти
> несбъднати
>
> Драги ми Смехурко, Ян Бибиян
> "Продава имот, Апартаменти Двустайни, Обеля 1,
> град София
> Етаж 2 Площ 65 кв.м Тип строителство Тухла
> Изложение: Запад;
> Цена: 20472.00 Цена на кв.м 314.95 ?"
>

Цената е прекалено висока предвид, че става дума за ергенска квартира. Жилищата в които няма отделна кухня и отделна детска стая не са предназначени за живеене. А ония в Ботунец вятър ги вее на бял кон. Селяндуринут трудно ще проумее, че обръщането на пазарът от пазар на продавача в пазар на купувача значи не кой колкото поиска, а кой колкото даде. Офертните цени нямат и бегла връзка с това колко ще благоволи да плати негово величество купувача.
clap: clap: clap: царица парица = cash is king clap: clap: clap:
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 12:09:02
avatar
"Офертните цени нямат и бегла връзка с това колко ще благоволи да плати негово величество купувача."

Имат Гриийбуле - всичко е индивидуално спрете да слагате всички имоти и всички цени под един общ знаменател. Има изгодни и неизгодни цени (така най-общо да го кажа във "форумен" стил) една добре определена пазарна цена може да не мръдне и стотинка при продажбата, а една надута цена и да мръдне с 35% тя най-вероятно ще си дойде на реалната цена... Хайде тълкувайте сега де :] Такива локуми можем да си разтягаме до - безкрайност, но няма смисъл. Когато се коментират ЦЕНИ се споменава цени на какво точно, а на просто любимия ми израз - "цениТЕ на имотиТЕ" *xxx* *bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-10 12:13 от Продавач.
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 12:15:14
avatar
Преди година-две като се повишаваха, тогава не се споменаваше нищо конкретно - просто цените са нагоре и това е. Сега обаче трябва да се уточнява цените на кое точно. И що тъй.... moody smiley
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 14:04:39
Продавач

Ти обясни пак за фиксираните лихви и как нямало да се вдигат..... *pardon*
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 14:17:30
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Преди година-две като се повишаваха, тогава не се
> споменаваше нищо конкретно - просто цените са
> нагоре и това е. Сега обаче трябва да се уточнява
> цените на кое точно. И що тъй....


Щото "Продавач" е "вааарти гъз, вааарти гъз - преди полицай, сега милицай", както викали циганите. Преди ревеше прегракнал как тренда е само нагоре, сега сумти, че "абе не сички". Ама какво "не сички" - ще се КАЧВАТ или ще ПАДАТ smiling smiley
Що поне не се извини и да си признае, че "сбърках да са и*а у дреаата".

Щото е типичен Ганьо Балкански smiling smiley
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 14:19:23
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач
>
> Ти обясни пак за фиксираните лихви и как нямало да
> се вдигат.....


Ииииииииииии... верно. Точно в десятката. Как ни подсети, машаа аллах!

Продавач, я кажи (пак) верно за лихвите winking smiley
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
10-01-2009 - 15:17:56
продавач, аз както виждаш говоря за ергенските квартири, те няма как да се шиткат на цената на жилища годни за живеене
Re: Само в Ботунец панелките са все още под 500 евро/кв. м
12-01-2009 - 08:17:34
avatar
В подписа си имам три теми, които са сложени там специално за хора като "пурко" за да не ми се налага САМО да повтарям едно и също. За лихвите когато съм писал нещо е било подкрепено с факти, а вие научете какво е ГПР преди да ми задавате въпроси *book*. Между другото въпреки, че темата съм я пуснал преди повече от половин година споделете с мен има ли друго място с цени под 500 евро за кв.м. в София?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-12 08:20 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход