Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

инфлация и имоти

Публикувано от dival 
инфлация и имоти
12-06-2008 - 20:59:44
дали да озаглавим епизода от филма-невидима заплаха
или-империята отвръща на удара........
да караш кола 100км безценно-30лв
да купиш нещичко за вечеря-супер-30лв
ами ако нямаш юро-карт мастър карт
мислих си ..те вече ни приеха в европа(беля си взеха) нали уж трябва да има икономическа стабилност,някакви мерки ще вземат...да ама не
нали уж щяха да помагат, да "бутат" икономиката....
идва ми да кажа че с всякакъв бандитлък се занимават но не и да крепят съюза
имотите-маи е въпрос на народопсихология
сега,сигурно сте прави че ще има хора които ще продадат имотите си за да оцеляват....то маи и сега има..като гледам обявите от часните съдия-изпълнители
струва ми се че които се въздаржи от покупко продажби -изключвам сега лятото-от септември до към маи месец може би ще спечели наи много или поне до тогава пазара ще има ясно индикации базирани на реално случваща се ситуация , а не прогноза с пожелателен характер
как мислите вие...кои от двата епизода ще ни пуснат ?????
neo
Re: инфлация и имоти
12-06-2008 - 21:54:33
Епизода по добре да се казва ЕВРОВАВИЛОН [novred.narod.ru]null
Re: инфлация и имоти
12-06-2008 - 23:12:26
СЦЕНАРИЙ

Статията завършва така:

Но не мога да премълча, че речите за овладяване на инфлацията, опасност от ръст на работните заплати, преговори с работодателските организации, привличане на външни инвестиции, бюджетни приоритети и т.н., с които управляващата коалиция иска да ни убеди, че води икономическа политика, са лишени от главния, основния и най-важен компонент на една прогресивна икономическа политика: грижа за създаване и задържане на световно конкурентни трудови ресурси.

В мен се затвърждава впечатлението, че икономическите копчета, виновни за отпъждане на творческия потенциал на нацията, се натискат умишлено.
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 10:47:27
е какво сега Муза само мангал ли да остане ?
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 11:14:52
Дивал, "икономическите копчета" -трябва да се шунтират /елиминират/, иначе само мангал. Въпросът е, как?
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 11:32:55
Кризата е световна. Проблема тръгна от УСА и техното странно разбиране за живота.
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 15:29:19
Проблема "балониране" го има навсякаде. Просто в УСА първи се усетиха и почнаха да коригират нещата.
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 16:16:03
като гледам надниците на майсторите как се повишават с 20% виждам как тези които ще се въздържат от сделки ще получат и прекалкулирани цени с 20% отгоре - ПрИНцИПНО КОЙТО ПАЗАрУВАл НАПАЗАрУВАл КОЙТО НЕ ОТСЕГА НАТАТЪК ЩЕ ПлАЩА САмО НАГОрЕ И СЪм ГОТОВ ДА ВЪрЖА бАС С ВСЕКИ!!! :loveu: :loveu:
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 17:01:46
emiliano, надницата на майсторите е включена поне 10 пъти в цената имота, така че направо е смешно да се коментира.
Хубаво, ще има ръст в цените, въпроса е колко и докога? Вечни неща няма. Аз засега забелязвам само ръст в желаните цени, забавяне на сделките и т.н. Около мен има хора, които се мъчат да продават от месеци на уж по-ниски от пазарните цени, но проблема е че никой не знае какви са или хората, които имат информация имат интерес да не става публична.
Бтв. що не подхвърлиш идеята на Джордж Буш и Бернанке за спряване с ипотечната криза. Ще вдигнат заплатите на майсторите и хоп - всички цени с поне 20% нагоре,a emiliano ще получи Нобелова награда за икономика smiling smiley
Re: инфлация и имоти
13-06-2008 - 17:17:00
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
> като гледам надниците на майсторите как се
> повишават с 20% виждам как тези които ще се
> въздържат от сделки ще получат и прекалкулирани
> цени с 20% отгоре - ПрИНцИПНО КОЙТО ПАЗАрУВАл
> НАПАЗАрУВАл КОЙТО НЕ ОТСЕГА НАТАТЪК ЩЕ ПлАЩА САмО
> НАГОрЕ И СЪм ГОТОВ ДА ВЪрЖА бАС С ВСЕКИ!!!


Същото говореха и моите познати от Испания - че там цените вървят все нагоре и нагоре. То бяха хвалби колко евтино си купили апартаментите и колко скъпо са сега( пролет 2007г.) Тази година рИват здраво - няма кой да купи каквото и да е. Апартамент струващ миналата година 130-140000Е, сега го предлагат за 80000Е и няма кой да купи. А те купиха един преди 10г. После втори - преди 4 години, та офис, та гараж. Накупиха имоти и се радваха, как забогатяват както си седят. Сега са увесили носове и то здраво. В заключение - ЛАКОМО (ЗА ИМОТИ) ДУПЕ, КРЪВ СЕРЕ.
Извинявам се за нецензурните думи, ама българска народна поговорка - какво да правя smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход