Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Агенциите с обяви " купувам/наемам без комисионна от собственика"

Публикувано от White_broker 
Агенциите с обяви " купувам/наемам без комисионна от собственика"
15-02-2008 - 21:09:26
От скоро съм в "играта" , но бързо навлизам в нещата.Забелязвам ,че агенциите сами си създават правилата , но не мисля ,че трябва да се пада чак толкова ниско за да се пускат такива обяви.По принцип моето мнение е , че "нашата" задача е да бъдем посредници между продавач и куповач или между наемател и наемодатал.Всеки който иска да продаде или да отдаде имот чрез агенция е редно да си плати за услугата.Съгласни ли сте?Защо трябва да подбивате , за мен това са некоректни агенции, цените за комиционните и дали да ги има или не.Също така и апартаменти или имоти които са пуснати на по ниски цени отколкото всъщност се предлагат.Това за мен са много мръсни трикове за да се привлече клиент.За всички агенции ще има работа никой няма да остане без.Тези агенции които играят мръсните игри точно те създават лошата репутация защото нас (агенциите) хората (клиентите) не ни обичат заради измами.Не може ли всички да са коректни и всичко ще е ок?Запомнете!!! Всяка измама , лъжа или подвеждане което за мен си е лъжа винаги се разкрива рано или късно.Истината създава парите , а лъжата ги унищожава.Така че колеги, бъдете коректни моля ви!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-15 21:12 от White_broker.
Re: Агенциите с обяви " купувам/наемам без комисионна от собственика"
18-02-2008 - 10:51:01
Не на тези обяви
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход