Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

още колко ?

Публикувано от dolphex 
още колко ?
08-12-2007 - 18:04:52
Здравейте отново,четейки мненията във форума се замислям колко още е нужно да се строи в България без значение в София ,Варна ,Бургас или където и да било изхождайки от факта че голям процент от хората в Бг.живеят в собствени жилища ,а също така не се ограничават в имането на едно единствено до къде ще се разпростре всичко и до кога????да има хора които се местят от един в друг град,други заменят старите си жилища с нови,от друга страна трети просто емигрират,а доста по малко се преселват да живеят тук(имам предвид чужденци)преди малко в и-нет гледах проекта на една сграда в София,само тя ще предложи нови 150 жилища ,а странното е че последно време(ако трябва да бъда точен последните години)има внушителен брой такива сгради и комплекси ,някой от тях с даже по внушителни параметри...е чудя се до кога и колко е нужно ,кой ще закупува новите жилища кой ще ги ползва????
Това е мое мнение изразено писмено,не искам да засегна никой просто ми е интересно какво милите ,просто поглеждайки фактите реално и безпристрастно....
Re: още колко ?
08-12-2007 - 18:12:55
dolphex,
Живял съм в Турция, Индия, Китай и сега в Африка. Когато има пари се строи, когато има повече пари се бута и пак се строи. Не се строи там където зоната е собственост на по-малко от 25% от хората, които живеят в нея. Така, че смятай какво ни очаква, след као сега всеки с двор от 500 кв.м. се прави на инвеститор!
Re: още колко ?
10-12-2007 - 16:58:13
като магия е , нали - строи се страшно много пък не се насища пазараsmiling smiley
СЪвет - просто погледни наистина безпристрастно и ще видиш в какво точно бъркаш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход