Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво мислите за селцата около Кремиковци?

Публикувано от naughty 
Какво мислите за селцата около Кремиковци?
08-11-2007 - 12:31:48
Привет,

Какво мислите за инвестиция в парцел в селцата около Кремиковци (Яна, Желява, Бухово, Локорско) и тяхната преспектива за развитие. Тези селца са на по 15-20 км от София и транспорта е много бръз и удобен.

В момента поради близостта на МК КРЕМИКОВЦИ, цените са доста ниски на фона на идентични по отдалеченост сателитни селца.
Както се знае вече обаче, дните на МК КРЕМИКОВЦИ изтичат. Има планове за метро до там, за изграждането на бизнес центрове. http://dnes.dir.bg/

По цял свят тези сателитни селца са особенно ценени, коментирайте моля.
Re: Какво мислите за селцата около Кремиковци?
08-11-2007 - 12:44:26
Знаете ли, и на мен ми изглеждаше доста примамливо, но лошото е, че земята там наоколо Кремиковци е доста отровена и ще излъчва радиация дълго време ! Просто може би трябва да се види до къде е отровена и къде може да се правят инвестиции. Това ми го каза, човек, работил в Кремиковци.
Re: Какво мислите за селцата около Кремиковци?
08-11-2007 - 13:11:59
Подпочвените води също са с много влошени показатели. Но това касае онези, които смятат да се самозадоволяват с производство на зеленчуци и гледане на животни. Ако дворовете са само с райграс няма страшно! Иначе въздуха ще става все по-чист!
Скоро попаднах на карта с последните наводнения в района! Не е лошо да се потърси и такава информация, за да се избегнат по-ниските места, а също така и информация за т.нар. "северна скоростна тангента" и връзките й на севевр и юг! Да не забравяме все пак, че преди години софиянци са си хапвали прекрасни зеленчуци именно от тези райони!
Re: Какво мислите за селцата около Кремиковци?
08-11-2007 - 13:38:07
напиши тези две магически слова в Гуглето "абрамович и митал"
и виж резултата
сещаш ли се , че това,което някой е казал,че някой му казал , че пък на този му казали че някой друг му е казал......
ако се сещаш.........има барометри и ветропоказатели
ето ти новина за "ценители"

www.duma.bg/2007/0607/210607/obshtestvo/ob-5.html




Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-11-08 13:58 от вазовия мунчо.
Re: Какво мислите за селцата около Кремиковци?
09-11-2007 - 16:45:54
http://money.ibox.bg/news/id_1921082783

Планират водни паркове по поречието на Искър

Последна редакция: 09.11.2007, 14:05

Публикуване: 09.11.2007, 13:35
аквапарк

©

Автор: Деница Шуманова

Размер на шрифта: a a a
Главният архитект на София Петър Диков съобщи, че общият устройствен план на града, предвижда мащабно разрастване на столицата в северна посока, като един от големите проекти ще бъде изграждането на комплекс от водни паркове по поречието на Искър, предоха от пресцентъра на Столична община.

Те ще са разположени на площ около 2000 дка в районите на Кремиковци и Нови Искър.

Предвижда се там да бъдат изградени водни и увеселителни паркове и зони за отдих. Това е голяма ниша за град като София, но все още няма инвеститорски интерес заради лошата инфраструктура в района, обясни главният архитект.

Той очаква по-сериозно развитие в тази посока с изграждането на северната скоростна тангента. Тя ще минава южно от Околовръстното шосе и ще осигури достъп до атракционите от всички точки на града.

Реализацията на проекта за скоростната тангента може да започне още догодина. Вариантите са два - тя да бъде изградена като продължение на магистрала Тракия или като част от вътрешната магистрална система на София, обясни главният архитект. Друг голям инфраструктурен проект е нова пътна връзка, която ще свързва центъра на София с Кътина и останалите селища западно от Нови Искър.
Re: Какво мислите за селцата около Кремиковци?
11-11-2007 - 15:32:15
Здравейте; имам наследствени 33 декара зем.земя в с.Сеславци ;не са един парцел а са различни по големина от 400кв. до 5декара;може ли някой да ми каже колко вървят земите там и агенция която се занимава с района и може да ми съдейства в продажбата;забравих да спомена;че през някои минава високо напрежение и имат ограничения.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход