Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

село Безден

Публикувано от TSKSP 
село Безден
17-07-2007 - 00:30:50
Здравейте
имам страшно много имоти в село Безден. Преди Сливница след Божурище има 3 села Богиовци Безден и Опицвет. интересуват ме цени на м2 като имам и земеделска земя но нея не мисля да пипам защото и идея нямам каква цена да искам на м2... Кажете ми на какви цени да ги продажам като едното място е точно м/у Опицвет и Безден на патя-крастопатя.. другите всички които са са в село Безден и граничат с пат и не са никак малки.. ако ниакой може да хелп и за земеделската земя няма да се расъря интересуваме колко върви м2. БЛАГОДАРЯ
Re: село Безден
18-07-2007 - 13:52:04
Статията е на в. "24 часа" от петък, 13.07.2007.
Парламентът забрани промяната в статута не един поземлен имот да се прави с частично градоустройствено решение. При окончателното, второ четене на Закона за устройство на територията (ЗУТ) бе решено това да става само с подробен устройствен план (ПУП). Така няма да се допуска смяна на статута само за един имот, вече ще е нужна такава за всички имоти наоколо.

Коментар: Вече не могат да се вкарват в регулация само отделни ниви, а трябва собствениците на всички ниви и ливади в масива да прявят ПУП за целия масив, което не е бързо и евтино, и което автоматично означава, че цените на подобни имоти, които преди се търгуваха с много добра перспектива, ще паднат драстично. Все по-ценни и по-търсени ще стават парцелите в регулация в цялата страна. Цената, за която искате консултация, обаче, е трудно да се определи без да се знаят характеристиките на терена, комуникациите, инвестиционните перспективи, та дори и какви са имотите в непосредствена близост. Все повече наши клиенти, в това число и повечето чужденци, държат да знаят има ли цигани в района и търсят места и имоти за инвестиция и строеж в райони, където няма цигани. Има много фактори, които определят продажната цена на един имот и тази цена не зависи само от средните цени за района.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход