Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как да определя ЦЕНАТА???

Публикувано от vileto_2@abv.bg 
Как да определя ЦЕНАТА???
25-06-2007 - 11:18:43
Нова съм в този форум и може би е писано по тази тема, но все пак въпроса ми е : Искам да продам къща в кв. Орландовци и се чудя как вървят там цените - бих ли могла да погледна някъде сравнителни цени на кв.м в този район? В обявите цените варират от 600 до 1100 евро...Бих се радвала ако ме насочите!!!smiling smileyВиждам, че никой не ми отговаря...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-25 15:22 от vileto_2@abv.bg.
Re: Как да определя ЦЕНАТА???
25-06-2007 - 17:24:15
И аз мисля да продавам в Орландовци. Дай малко подробности и ще се опиам да те ориентирам. Какви са тия 600 -1100 евро за които си чула? След като е къща, значи има и двор - колко е голям, с какво граничи и т.н.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-30 17:25 от partzalev.
g_g
Re: Как да определя ЦЕНАТА???
25-06-2007 - 19:08:37
Влез във сайтовете за имоти /по-известните/ и поърси има ли къщи в Орландовци. Разгледай ги и предцени твоята до коя се доближава най-много. След това позвъни на агенциите да ги разпиташ по телефона по - подробно все едно ще купуваш. Гадно но така правят тези които нямат сигурен брокер. Ако имаш някои консултант би било добре да го оставиш той да ти даде съвет, но като гледам май нямаш.
Re: Как да определя ЦЕНАТА???
11-07-2007 - 20:48:24
аз знам защом продавате в орландо,защо аз не продавам в бояна
Re: Как да определя ЦЕНАТА???
11-07-2007 - 22:12:13
господа хубаво че продавате но сверете си часовниците защото бях на такъв оглед и какво да ви кажа пълна скръб ,обявата гласеше нова 1995г. на ш.и замаска да напърво четене си казах почти ново стр. но при огледа се оказа че 1995г. е поставил две тухли с една дума чис сеновал му казваме по нашия край ,затова трябва да знаете какво продавате а не слухове защото аз пропътувах 160км. в адната посока зада видя сеновал наистина кв.е хубав но чени от 1000е забрави е успех дано успееш
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход