Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

заслужава ли си този имот ?

Публикувано от alex_dilan 
заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 01:16:03
Интересува ме Вашето мнение за долуописания имот изложен на търг на СИ. Много ме кефят високите етажи и въпреки , че нямам нужда от жилище бих го взел заради тръпката и гледката и заради купона. Не съм в час с пазара и затова се допитвам до Вас дали да го взема ? Благодаря предварително .

"АПАРТАМЕНТ №70 (седемдесет) находящ се в София, СО - район Илинден, ж.к. „Света Троица”, бл. 299 (двеста деветдесет и девет), вх. А, намиращ се на Ihot smileyдевети) етаж – по документ за собственост, а в действителност на XIX (деветнадесети) етаж
Описание
състои се от две стаи, дневна, кухня и сервизни помещения, със застроена площ от 83.66 (осемдесет и три цяло и шестдесет и шест стотни) кв.м., при съседи:

коридор, апартамент №69 (шестдесет и девет) , апартамент №71 (седемдесет и едно), двор заедно с избено помещение № 70 (седемдесет) без посочена площ по документ за собственост , при съседи: коридор, коридор, мазе 71 (седемдесет и едно), мазе 68 (шестдесет и осем), заедно с 1,331% (едно цяло триста тридесет и една хилядни процента) ид.ч. от общите части на сградата и правото на строеж върху припадащата се част от терена на комплекса.
Начална цена
Цената от която ще почне проданта на имота - 80% от 78 630 лв. е 62 904 лв. (шестдесет и две хиляди деветстотин и четири лева).
Краен срок
от 20.07.2007 г. до 20.08.2007 г
Още информация
Имотът е възбранен том IV, а.№230, вх.рег.№ 61688/2005 г. при АВ – София.
Интересуващите се от имота могат да се явят в канцеларията всеки присъствен ден и час, за да прегледат книжата. Всички желаещи да прегледат имота, могат да сторят това всеки понеделник, сряда и петък от 17.00 часа до 19.00 часа на адреса на които се нахожда имотът."
Re: заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 09:05:30
Страх, те е , че няма да имаш конкуренция на търга та затова го описваш съвсем точно smiling smiley
Следващия път напиши истината - няма смисъл в случая да хитруваш. Не лъжеш ако просто искаш да има по-голям интерес към търга.
Re: заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 09:24:50
Просто използвах копи- пейст. Аз дори не съм от София и още не знам къде се намира това .
Re: заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 13:50:38
Няма никакво значение откъде си - реклрамира само този, който продава. Много е тъпо да купуваш и да рекламираш продукта, защото сам си вдигаш цената.
И тъй като аз не съм на мнение, че извън София живеят хора, които не могата да мислят, а даже клоня към това, че мислещите хора са повече извън местата, които предполагат по-лесно изкарване на пари - в случая София, не мога да повярвам, че ще тръгнеш да даваш съвсем точна информация за сделка, която се чудиш дали не искаш да сключиш.
Сега ще се направя, че силно вярвам в това, че твоите необмислени действия се дължат на нежалението ти или невъзможността да мислиш и ще ти отговоря на въпроса.
НАЧАЛНАТА цена на търга е супер атрактивна и ако участва само един купувач, ще реализира покупка на не повече от 50% от пазарната цена за такъв вид имот. Само , че при търговете особеноста е, че не печели този, който пръв е видял офертата и капарирал, а този, който даде най-висока цена.
Re: заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 15:29:06
Освен ако на търга не се играе мръсна игра. А май все така става.
Re: заслужава ли си този имот ?
14-06-2007 - 16:31:14
4ovek e прав, мислете внимателно.
Има нещо странно, защо този имот, като е толкова атрактивен, не е закупен досега???
това ще бъде втория търг за имота - забелязахте ли 80те процента от 78 630лв???
:crazy:
За какво е възбраната???
www.sadebenizpalnitel.com
14-06-2007 - 17:52:54
Не правя реклама ,а цитирам достатъчно публична информация от сайта на съдия-изпълнителите който излиза през гугъл. Освен това ,там има още доста апартаментчета на цени доста по-ниски от така наречените от брокерите пазарни.
Мой приятел си купи преди 2 месеца 300 кв.м. къща на 5 етажа в с.Ахелой за 96000 лева на втори търг. Никой друг не се яви. Трудно се намират такива пари кеш с доказан произход в определения срок. В последните месеци офертите на съдия изпълнителите лавинообразно се увеличават.
Затова искам да ми помогнете с мнение да участвам ли или не ?
Re: www.sadebenizpalnitel.com
14-06-2007 - 19:06:11
Vinamavaj da ne te prochete Joan,

Kak taka v evropejska Bylgaria brojat ne neobslugenite crediti raste... Tova ne e vjarno, gnusna insinuazija...
na
Re: заслужава ли си този имот ?
15-06-2007 - 20:16:12
аз тъкмо исках да започна нова тема, свързана с появата на подобни публични търгове на имоти; това е доста добър знак , че наближаваме връх; за тези, които не вярват нека да проучат пазара в САЩ, лавина от форклоужърс, фалит на ипотечни компании( Ню Сенчъри файненшъл обяви фалит); БГ няма да е изключение от правилото, колкото и да се самозаблуждават повечето българи и колкото и глупости да се избълват из форумите
alex_dilan, имаш ли някакви линкове на страници на съдии изпълнители?
Re: заслужава ли си този имот ?
15-06-2007 - 23:44:53
А би ли споделил каде са тези обяви smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход