Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Imam nujda ot savet

Публикувано от Tralala 
Imam nujda ot savet
15-05-2007 - 08:24:31
Jiveq i rabotq v chujbina,haresah edin imot do Sofia no imam 50% ot sumata,smqtam ostanalata chast da izdeistvam kato ipotechen kredit ot nqkoq banka. Imota se prodava ot agenciq i poznati mi kazaha che agenciite vinagi nadvishavat cenite s 10-20%,toest ako imota struva 100 000 EUR to realnata cena iskana ot sobstevika e 80-90 000 EUR. Ima li neshto vqrno v tova i ima li sluchai nqkoi ot vas lichno da sa izdirvali sobstvenicite i da sa se dogovarqli bez agencii? Blagodarq !!! smoking smiley
Re: Imam nujda ot savet
15-05-2007 - 08:33:04
За подобна надценка не съм чувала,но не е изключена.А що се касае покупка на жилище от агенция НИ -може би е по-сигурно,но не съвсем.Аз продължавам да твърдя,че определена част от тях не си гледат работата,знаейки за проблемни имоти ги предлагат,опитват се да скрият проблемите и дори се опитват да ти внушат,че това е най-най-апартамент,чист от всякъде.най-добре е от собственик-строител,ако го купуваш на зелено си има и своите рискове.Но определено няма да е препродаван,и ще знаеш че си пръв собственик.Успех!Има доста коректни строители,потърси из нета,ако ти е нужно инфо ще ти пратя smiling smiley
Re: Imam nujda ot savet
15-05-2007 - 08:33:31
имотите в София са пред финал - купувайте там , където не се "препоръчва"
колкото до агенциите - няма положителен спекулант.
очевидно ще ви е трудно

================================
Ако на 20 год НЕ СИ оптимист-нямаш сърце
Ако на 40 год НЕ СИ РЕАЛИСТ-нямаш - ? *xxx* *huh*
================================
Re: Imam nujda ot savet
15-05-2007 - 08:49:28
не е страшно да имаш нужда от съвет
страшно е да не го искаш
Re: Imam nujda ot savet
15-05-2007 - 09:13:45
Има коректни строители, но даваш пари с/у предварителен договор и ако се случи нещо - фалит или смърт на собственика ( недай боже ) може да си платил 90% от имота и да отидеш да чакаш какво ще получиш от уставния капитал заедно със вс. други кредитори. А УК в повечето случаи е 5000лв. Направо пиеш студена вода и толова.
ШНЕЛ ли?
17-05-2007 - 19:51:11
avatar
rosisd Написал:
-------------------------------------------------------
> За подобна надценка не съм чувала,но не е
> изключена.А що се касае покупка на жилище от
> агенция НИ -може би е по-сигурно,но не съвсем.Аз
> продължавам да твърдя,че определена част от тях не
> си гледат работата,знаейки за проблемни имоти ги
> предлагат,опитват се да скрият проблемите
и дори
> се опитват да ти внушат,че това е
> най-най-апартамент,чист от всякъде.най-добре е от
> собственик-строител,ако го купуваш на зелено си
> има и своите рискове.Но определено няма да е
> препродаван,и ще знаеш че си пръв
> собственик.Успех!Има доста коректни
> строители,потърси из нета,ако ти е нужно инфо ще
> ти пратя

Тази определена част от тях може би е цяла една агенция и тя e никому неизвестната ШНЕЛ нали такаsmiling smiley? Сега дори дилемата е има ли изобщо такава агенция...




Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-18 01:21 от Продавач.
Re: Imam nujda ot savet
17-05-2007 - 19:52:50
avatar
Tralala Написал:
-------------------------------------------------------
> Jiveq i rabotq v chujbina,haresah edin imot do
> Sofia no imam 50% ot sumata,smqtam ostanalata
> chast da izdeistvam kato ipotechen kredit ot nqkoq
> banka. Imota se prodava ot agenciq i poznati mi
> kazaha che agenciite vinagi nadvishavat cenite s
> 10-20%,toest ako imota struva 100 000 EUR to
> realnata cena iskana ot sobstevika e 80-90 000
> EUR. Ima li neshto vqrno v tova i ima li sluchai
> nqkoi ot vas lichno da sa izdirvali sobstvenicite
> i da sa se dogovarqli bez agencii? Blagodarq !!!

Това са пълни глупости за 10-20% от гореconfused smiley eye popping smiley Слагат се 3% от горе като максимум!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Imam nujda ot savet
17-05-2007 - 21:08:21
Май на заяждане мирише.Тези някои са Юнивърсъл.Нещо да кажеш?[www.universal-bg.com]
[www.universal-bg.com]
май фактите сами за себе си говорят.
А Шнел наистина ги има,може би си работят тайничко и не плащат данъчета
Re: Imam nujda ot savet
17-05-2007 - 22:52:32
Znae6 li ne mislq 4e trqbva da gleda6 kakvo pe4eli agenziata a tova kakvo 6te spe4eli6 ti, ako ti haresva i e izgodno za zena kupuvai do godina dve sas sigurnost 6te spe4eli6
ехоо
17-05-2007 - 23:34:17
avatar
Юнивъврсъл е строителна фирма и коя цена е вдигната и коя агенция я е вдигнала с 10-20% ми е любопитно? А за Шнел ще ни покажеш ли техния интернет сайт или поне една тяхна оферта?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход