Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени

Публикувано от narcis 
Цени
18-04-2007 - 11:31:14
Jiveq v chujbina ot dosta vreme i iskam da srtoq na edin parcel koito e na hubavo mqsto
i iskam da si postroq ka6ta no imam oferti ot firmi koito mi se struva che sa se opitvat da mi vdignat prekaleno cenata molq za informaciq. Y blagodarq predvaritelno. confused smiley
Re: Цени
18-04-2007 - 12:17:48
Re: Цени
18-04-2007 - 12:21:20
защо очаквате нещо друго - те свикнаха да свалят кожи - - направете си добър маркетинг - какво точно да правите - ако следвате общата тенденция , можете и да не спечелите
Re: Цени
18-04-2007 - 12:40:39
Потърсете в тема Строителство ремонти постове на тема груб строеж, мисля че ще добиете някаква представа, там се обсъжда грубия строеж, което предполага бетон, тухли и покрив, без инсталации и вертикална планировка, без дограма, изолации, мазилки отвътре и отвън, външни и вътрешни врати, без замазки и шпакловки.
Ако офертите, които искате да проверите включват това, което грубият строеж както го казах горе, не включва, сравнението става много трудно, защото има различни материали, технологии и т.н.
Казвам го, защото обикновено фирмите така оферират, че да не можеш да се ориентираш много-много кое точно влиза в цената и кое не. И това е естествено, защото едно е да се обадя на тракторист да му платя 200 лв и той цял ден да подравнява двора с още 2-ма работници, общо 250 лв, друго да се обърна към озеленителна фирма, която ще ми сметне на квадрат и ще ми излезе същата работа, но двойно по-скъпо...
Това е положението в БГ малко хора работят, другите препродават този труд....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход