Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ako някой иска да строи къща...

Публикувано от StefanB 
Ako някой иска да строи къща...
28-08-2006 - 15:32:46

Понеже напоследък срещаме доста въпроси във форума свързани с различните стъпки по подготовката и самия процес на строителството на къщи, споделям с вас един адрес, на който случайно попаднах и където най-общо са дадени отговори на едни от най-често срещаните напоследък в тази връзка въпроси.
Според мен, като изключим споменатите там цени, които в момента са малко по-високи, останалото е много актуално а и съветите на мен ми се струват съвсем разумни и най-важното приложими за въпросите, които поне веднъж в седмицата се появяват по тази тема.



null
Re: Ako някой иска да строи къща...
28-08-2006 - 16:57:26
Благодаря! smiling smiley
Re: Ako някой иска да строи къща...
31-08-2006 - 09:38:54
Малко са прекалили с негативизмаsmiling smiley НЕ могада си представя да работя с човек, който ме подозира, че ще гледам да го излъжа. Ами това означава, че при всеки проблем, който се появи ще се стига до скандал, а строителството е производствен процес на уникален продукт и е естествено да се появяват проблевми, които да се отстраняват.
И са пропуснали да посъветват всеки който е тръгнал да стори да си изясни кой какви отговорности поема, какви права има. А от тук тръгват повечето проблеми при сторителството. Само се замислете можете ли да доставите вие материал и да търсите гаранция от строителя за готовия продукт, както и за сроковете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход