Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 14:30:09
наи близкия плаж е на 5 минути, да има и морска панорама, ток и вода също
а к.к Албена е на 120 секунди с кола
Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 14:33:22
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> simbat Написал:
> --------------------------------------------------

> Всяко нещо струва толкова, колкото някой е готов
> да плати.

Тука съм зъгласен.Тарикати ще има докато има балъци.А кол,кото до плажа-Рогачево дето dival продава да не е на плажа?Ти знеш ли колко ниви има в разстояние 4-5 километра от плажната ивица?Е дай всички тия ниви да ги застрием,а?А кой ще живее или два на почивка,а?

Ти знеш ли,че Некернман и туи плащат 12-15 евро за стая с две закуски на хотелите.Айде сега ми кажи на днешните цени на терените и строителството ако дигнеш един хотелски комплекс за колко години ще се изплати?
Ако си говорим за плаж(което като Варннец не представлява атракция за мен) Бразили,за която стана дима наскоро във форума има 3500 километра окенаска плажна ивица.С тях ли ще се конкурираме?Сега ще кажеш пак да гледам България,но в туризма пряко се конкурираме с доста страни,които имат да предложат повече и по-качествени услуги от нас,които да са и на по-добри цени.

Между другото точно в Рогачево имам познат,която продава две по-малки ниви,също в регулация вече две години и има само един-два огледа за това време.Успех.


Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 14:38:23
даи твоя познат и номерата на имотите на 11 август ще ги погледнем ако ни устроиват ще му бъдат платени ....и да ти уточня това което продавам е на Албена , а не на рогачево , но понеже искаш 500-600 декара затова ти пуснах и рогачево -480 декара
проблема е че във форума само приказки има
аиде даваи познатия си ето ти меил- dival_@abv.bg
Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 14:41:47
Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 14:44:08
Хъх,тя мойта позната иска половин милон евро и си представя вече как напуска работа.Продава две лозета точно под селото.

Колко пари искате вие за тези 480 декара
eye popping smiley .Може на лични.
Re: Това ли ни очаква???
28-07-2008 - 15:17:14
симбат имаш лс
Re: Това ли ни очаква???
29-07-2008 - 22:15:00
Пак ли започнаха да здават по опис банки?

USA: Wieder zwei Banken pleite
USA:Отново две банки
[www.mmnews.de]

А това пак на следващия ден.
US Banken-Kollaps
[www.mmnews.de]

Хм,даже и вчерашните новини са подобни.

USA: Grosse Bank-Pleite möglich
[www.mmnews.de]

Не малко малки банки ще изпушат,но и за голямте е възможно.
ss7
Re: Това ли ни очаква???
29-07-2008 - 23:21:49
Изпратено от: @anas (IP съхранено)
Дата: July 28, 2008 12:04AM

ss7 Написал:
-------------------------------------------------------
> @anas поделение 32780
> Кога си служил там - коя година?

От 1978 до 1980 година. УВО 1980 !!!


Е аз съм по-отскоро -2003 Но съм съгласен че района е прекрасен. Всъщност му липсва гора но и така е мн хубав. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-29 23:23 от ss7.
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 10:48:30
Вчера разбрах че мой приятел ,който е предприемач и до сега е построил над 10 сгради и ги е реализира като в момента има и две за отвършване ,е решил съвсем серьозно след завършването на двете сгради да приключва със строителството понеже много трудно се продавали апартаментите вече
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 10:57:28
Мен ми е много интересно агентите за продажба на НИ които са във форума, колко сделки са реализирали за последните 3 месеца и какво сравнение могат да направят с миналата или по-миналата година.
Просто като лична статистика и равносметка.
Поздрави на всички!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход