Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
26-07-2008 - 23:14:18
читав келнер няма - всички се праскат на бизнесмени .......
иначе предприемчиви има доста
един келнер преди две години ми разказва - аз казва стоянка на вечер не я харесвам
стоянка-стотачка.....отделно е заплатата
няма кадри защото ходят да бачкат по чужбина за повече парици ....сега да не ти разправям за един мои познат които ми беше съдружник по една работа ....6 год в усато и като започнахме да въртим тук нещата ми вика ебахти аз 800 долара на ден никога не съм виждал в ус ..и тн стара история
Re: Това ли ни очаква???
26-07-2008 - 23:18:47
Аа, и там има, ма трябва да им знаеш тарикатлъците. Един приятел отиде преди 3 години и какво го въртя, какво го сука, на първата изкарваше 6 пъти повече от работещите там. А тръгна от някакъв нощен бар, дет направил хубави контакти. Сега разправя и къща мислел да си купува, ма кеш и кат позатихне кризата. Та както тука, така и там тарикатлък винаги има.
Re: Това ли ни очаква???
26-07-2008 - 23:32:54
и тука си прав -един братовчет на жена ми отиде -първата година се върна -на ръката часовник 9000 долара.....сега му е 5 година маи ...купува само тук имоти в бг ...а там работеше като брокер и келнер ...в момента е около 36 годишен и мисля че с това което е купил в бг може да се пенсионира....
да бе наистина дали тук дали там ако ти работи главата ..има начини
друготозаради което ми е симпатична бг освен че ми е родина и тн е че е развиваща се страна ...а не развита....
защото в една развиваща се макар и на опашката има много повече възможности отколкото в една развита където всичко вече е хванато и зад наи малката дъвка или бонбонка стоят огромни корпорации....а тук ние дребничките все намираме някакви ниши все още .......и не сме тръгнали да откриваме топлата вода нали?
даже и от определението развиваща се сме далече , на нали все пак европа , нато дрън-дрън .....не африка......така де разбра ме winking smiley
Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 14:20:10
dival: Какви несвързани истории си натряскал отново?
От цени на имоти, чак до далавери извън БГ ,скъпи часовници,сервитьори и прочие.Май информацията дето я черпиш по добруджански кръчми те е умопомрачила!
divale :и ти ако изкараш няколко добруджански парцала(работнички),на някоя евромaгистрала-само за месец два,ще имаш възможност да си купиш "ролекc"(втора ръка)! За нов не ти говоря щото излиза безброй добруджански декари!
Re: Един въпрос към dival
27-07-2008 - 14:36:52
dival, имам един конкретен въпрос за конкретно място в Североизточна България(преди много години служех там) , а по-точно 'централно-артилерийският полигон на армията ШАБЛА"(така се наричаше на времето) по протежение на брега ,в районът на град Шабла ,имаше и един гьол - Шабленското блато му викаха,имаше и природен газ(цар Тодор беше газифицирал всичко),имаше винаги гореща вода ,която трудно отмиваше сапунът при ръчно изпиране,но там съм ял най-вкусният бял хляб по онова време в България...,но както и да е, имаш ли представа ,какво в момента има там? А да не забравя да те поздравя за новата ти придобивка !

:loveu:
Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 15:23:31
По канал 1 дават тримата глупаци на пресконференция :}
ss7
Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 16:15:56
@anas поделение 32780 winking smiley
Кога си служил там - коя година?
Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 18:45:46
Divale,с последния си пост направо ме срина.Признак на много ниска култура и типично балкански манталитет е да съдиш за хората относно социялни им статус и финасово състояние по това часовник за колко пари има.Сега ако кажеш и gsm-а на твоя познат колко струва...Като разбиранията на мутрите едно време дето караха S класи а живееха в панелки,които струват няколко пъти по-малко от колите им.
И като правехтре далавери и изкарвахте по $800 на ден колко поредни дни го правихте това?Що за глупости пишеш...

Явно има пропаст в разбиранията на Българина и тези на Европейския човек.
И преди те питах да ми покажеш поне една обява за земеделски имот от този форум,която да си струва инвестицията.Знам за масови покупки на земи в Румъния от Немски фермери,но не съм чул някой да се е хвърлил да купува у нас winking smiley

Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 19:29:37
симбате , хич не ми разбираш тънките сравнения
супер много се кефя за ниската култура и балканския манталитет
искаш обява която си струва -погледни моята smoking smiley
алоооо,800 $ не ме питаи колко дни поред , радвам се че за теб са глупости ...а да и не са далавери -законен бизнес си е...ама такъв съм си аз ....такива като теб са тарикатите smoking smiley ...минали времена -добри спомени
за шабла- поделението ще ви дам инфо след ден-два-да не бъркам нещо
супер весело ми стана :}
Re: Това ли ни очаква???
27-07-2008 - 19:33:49
И коя е твоята обява?Да не мислиш,че чета целия форум...

Радвам се,че ти е весело.Аз по-скоро изпитвам друг тип емоции като ти цета отвлечените постове.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход