Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорна фотография

Публикувано от Stefan Donchev 
Интериорна фотография
06-12-2022 - 11:28:13
Здравейте,
Казвам се Стефан Дончев и съм професионален интериорна фотограф. Моята кариера започна преди малко повече от 5 години, като по това време се захванах да снимам хотели. По това време обикалях страната, снимайки някой от най-луксозните хотели. Задачата ми беше да създавам интериорна фотография, 360 градусови снимки и рекламни видеа.
През тези 5+ години работа, запичнах да снимам и други неща освен хотели и помещения. Оказа се, че красивите и функционални интериорни решения ме привличат много. Оказа се също така, че ми носи изключително удоволствие да снимам интериор / екстериор.
В работата ми в момента не снимам толкова много хотели, колкото започнах да предлага услуги на интериорни дизайнери и мебелни производители. Тук работата става наистина сладка за мен, понеже фокуса е върху самия артикул или помещение.
Бих се радвал да заснема и Вашия интериорен проект или мебели.
Малко повече за работата ми можете да видите тук: Професионална интериорна фотография в цялата страна
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход