Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

В коя агенция да работя

Публикувано от alenka7 
Re: В коя агенция да работя
19-05-2010 - 23:00:44
avatar
Quote
ozi
Реално погледнато брокерската професия е един вид занаят - със сигурност теоритичната подготовка от курса ще Ви е от полза , но няма да е достатъчна.
Добре е да се започне в в компания с име на пазара и като Адрес, Фортън , Форос, Сорс, Мирела и тн. Поне после и да не направите големи сделки стажът ще ви е от полза при търсенето на нова работа.

Тоест при най-големите мош....ици:]Знаеш ли как дават заплата Адрес?Дават я,а после при сделка си я удържат...:]Ако искаш ще ти дам тел на работещ там да ти обясни
Re: В коя агенция да работя
14-02-2011 - 21:40:44
От Форос имам наблюдения-абсолютно негативни

Всички търсим истината!
bah
Re: В коя агенция да работя
17-02-2011 - 18:50:07
avatar
alenka7 ______ 08-08-2008 - 22:34:05
Регистриран: преди 2 години Мнения: 2
Здравеите мили,колеги Завьршила сьм курс по брокерство.
Искам ваше мнение в коя от многото агенции да потьрся работа.
Да имам професионално развитие. благодаря ви за вашите отговори.
............................................
Въпреки, че запитването е топло, топло (от 08.2008г) и alenka7 едва ли, ще го прочете, но:
Изкарала курс за брокери, регистрирана преди 2 години и само 2 мнения.
Това говори, че на момата имотите са и в кръвта.
Изключено е в момента някъде да продава обувки.
По вероятно е да е собственик на някое голямо АНИ с десетина брокери и три коли.
Все пак, курс е изкарало мичето.
Re: В коя агенция да работя
22-02-2011 - 14:28:18
Dicho добре е да засвириш на любимия инструмент на дядо ми - за кавал става на ? Поздрави на любимите ми брокерчета *beer*
Re: В коя агенция да работя
22-02-2011 - 14:47:38
broker_killer , да ти кажа, че си тъпак - знаеш го, да ти кажа, че си нещастник - знаеш го, какво да ти кажа, чудя се, а бе я си......
Re: В коя агенция да работя
22-02-2011 - 15:53:45
Гатанка за Dicho : Нахално, гадно, завистливо,нищо не можещо,говори по тел повече от девойка в call centre, измекярче по душа, за когото всички имоти са супер, на тихо и комуникативно място, с възможност за финансиране, черен бингълс със сива селскостопанска муцуна и скромен интелектуален багаж
bah
Re: В коя агенция да работя
22-02-2011 - 16:22:04
avatar
broker_killer, така описваш човека, сякаш сте изяли една торба сол заедно.
Хайде без обидни квалификации, не сме хлапета.
Re: В коя агенция да работя
23-02-2011 - 09:01:00
bah, на този прост счетоводител явно му харесва да бъде неглижиран и мразен и тук, и в оня клуб в дир-а, иначе не мога да си обясня поведението му. Доказал е, че е тъпанар, не знам какво още иска да доказва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход