Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Градински Ртанаови Мебели и Саксии за градината и заведения

Публикувано от mariyana.d 
Градински Ртанаови Мебели и Саксии за градината и заведения
15-03-2016 - 19:53:50
Ние в РОТО със собствения център за развитие разработихме комплекти и цялостни решения от продукти с имитация на Ратан дълготрайни и перфектни за градината и двора, заведения и хотели .
Произведени с голями матрици в едно парче от качествена пластмаса, полиетилен. Столове и маса за кафе и хранене, разнобразие от саксии и сандъчета за цветя за двора и за обавеждане.
За всички предложения:
>Градински мебели, столове и маси
> Саксии, кашпи и сандъчета за цветя
Re: Градински Ртанаови Мебели и Саксии за градината и заведения
03-06-2016 - 11:38:58
avatar
Преди няколко години, бях купила градинска мебел от [www.topline.bg] . Пластмасова маса, столчета, люлка и 2 шезлонга, много съм доволна. Пластмасата все още е стабилна, не зависимо от това, че по цяло лято са изложени на слънце. Една моя приятелка, почти всяка втора година си сменя столчетата, защото се разпадат. А добри саксии не мога да улуча, понеже са изложени на южна тераса и ми се налага всяка година да ги сменям. В края на лятото се трошат в ръцете ми. Тази година купих от метро някакви за по 15 лв, уж би трябвало да са добри, ще ги видим, колко ще издържат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход