Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Финансиране за освежителен ремонт

Публикувано от milenapiv 
Финансиране за освежителен ремонт
09-06-2015 - 23:48:32
Здравейте,
преместих се в нова квартира(по скоро общежитие) . тук ще съм само една година заради това не се впускам за големи ремонти , а само освежителни тапетчета(латекс) .... Обаче имам проблем докато взема заплата след месец съм го "закършила яко" . От къде мога да взема пари на заем и да ги върна на заплата. Ясно ми е, че има много места , но искам да ми споделите мнение. Благодаря
Re: Финансиране за освежителен ремонт
13-06-2015 - 22:48:40
железарията не помага ли :cry:
Re: Финансиране за освежителен ремонт
21-06-2015 - 20:36:05
хаха ако железарията не дава на "вересия" по-добре си изтегли едно бързо кредитче. В смисъл ако ще го върнеш бързо изтегли от Credissimo и никой няма да разбере(извън форума) , че си закъсала за пари. Аз лично взимам от тях , по-добре отколкото да се червя пред приятели
Re: Финансиране за освежителен ремонт
24-03-2016 - 19:02:31
Да вземеш заем от приятели или роднини не е добра идея. Вредно е за самочувствието smiling smiley Аз лично вземам бързи кредити от Minizaem или от хора, които не са ми от най-близкия кръг. Разбирай, добри познати, с които се виждам веднъж на 2-3 месеца smiling smiley
Re: Финансиране за освежителен ремонт
23-05-2017 - 18:50:27
За да получите най-добрия заем, трябва да ги сравнявате!
Re: Финансиране за освежителен ремонт
23-05-2017 - 20:07:45
Quote
aleksey1990
За да получите най-добрия заем, трябва да ги сравнявате!

рекламата е забранена във форума
Re: Финансиране за освежителен ремонт
13-03-2019 - 12:54:43
Въпреки, че въпроса ти е от 2015г., попаднах на него и все пак ще отговоря, защото някой друг ще попадне на този форум и ми се иска да помогна със съвет. Ако ви се налага да вземете бърз кредит препоръчвам Vivus, защото първия и заем е без никаква лихва и такси, което е супер точно в такива единични ситуации.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2019-03-13 12:56 от didokaradjov.
Re: Финансиране за освежителен ремонт
17-12-2019 - 10:42:13
thumbs up Аз тегля от вива кредит и мисля, че са коректни и бих ги потърсила пак ако се наложи, не дай си боже.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход