Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Масивна ограда

Публикувано от krisko 
Масивна ограда
16-02-2013 - 15:07:56
Здравейте,
Предстои ми строеж на къща с масивна ограда, но мисля да започна първо от оградата, докато взема разрешение за строеж на къщата. Та на въпроса: търся изпълнител на въпросната ограда (36х18х36 м.), П-образна, за да могат после да влизат машините. Височина 2,20 м., от бетонови тухли, с бетонни колони на 3 м., кофраж на дълбочина 0,6 м. Очаквам коментари, мнения, цени за цялото изпълнение с материали.
Re: Масивна ограда
16-02-2013 - 17:26:30
А имаш ли разрешение за тази ограда от общината, ако не да знаеш, че ще ти е необходимо ! Без значение дали е мрежа или бетон.
Re: Масивна ограда
16-02-2013 - 20:44:30
avatar
Re: Масивна ограда
16-02-2013 - 20:54:26
avatar
www.sechkov.com

m@il : sechkov@sechkov.com

Пратете на майла всичко за оградата, за да направя оферта.

Ако имате снимка на парцела, за да се видят неравностите ако съществуват такива, пратете и нея.

И къде е в България?

Благодаря.
Re: Масивна ограда
16-02-2013 - 21:13:57
krisko...това,дето си го замислил..освен,че е всичкото с разрешителни, е и със съгласие на съседите.Понякога е много проблемно и номерът вече не минава.Само за последните две години около мен си заминаха няколко обекта- огради и барбекюта.Едното беше на някакъв банкер.
Така,че...започни от бюрокрацията.Ако вече си ги набавил тия неща, ОК.Но ако не си-започвай.Тази година строителният сезон и без това май ще започне по-рано.
Re: Масивна ограда
17-02-2013 - 06:12:10
avatar
При всяко положение ще ти излезе над 100 лв/м. Веднага можеш да направиш приблизителна сметка. Като цената варира, важно е къде се намира обекта и какво е завареното положение. Може да се наложи голямо разчистване, изрязване на дървета и подравняване на терена. Иначе в цената от 100+ влиза въпросната подготовка на терена, траншейния изкоп, арматура, кофраж, бетон, колони, зидария от бетонни блокчета, шапки за зида, шапки за колоните, евентуално пазач на обекта, и всякакви други допълнителни разходи.

www.npnconstruction.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход