Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителна фирма Радистрой Велико Търново строеж и ремонт на сгради, къщи, покриви, груб строеж

Публикувано от Радост 
Строителна фирма Радистрой строи и ремонтира сгради,къщи,покриви,жилищни кооперации,метални конструкции,промишлено и сухо строителство от основи до покрив. Изпълнява качествено и в срок поръчките си.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Строителна фирма "Радистрой 49" ЕООД извършва строителство и ремонт на :

- Еднофамилни къщи

- Къщи за гости

- Семейни хотели

- Жилищни кооперации

- Апартаменти

- Метални конструкции

- Промишлено строителство и др.

Фирмата разполага със:

- Строителен техник, отговарящ за ефективното техническо ръководство и издаване на строителния обект.

- Инженер-конструктор, който извършва предпроектни проучвания, проектиране на конструкцията съобразно архитектурния проект, конструктивни и якостни изчисления в параметрите на проектирания обект.

- Архитект упражняващ техническо ръководство при проектиране на обекта и авторски надзор по време на строителните дейности.


Фирмата е със седалище гр.Велико Търново и работи на територията на цялата страна.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Предстои ми изграждане на стоманобетонова ограда -на къща в околностите на София.Същата ще бъде с дълбочина от кота терен 80см надолу и 60 см над кота терен.Армировката е бигли 6,5 и арматура 10-детайлът го имам начертан.Т.е трябва да се изкопаят 80 см надолу в пръстта, да се направи кофраж и да се налее с готов бетон, като след наливане на бетона се поставят планки в бетона през 2 метра ,които имам, за да се заварят в покъсен етап на същите метални квадрати 60/60.
Интересува ме дали сте в състояние да изградите въпросната ограда и ако да ,приблизително каква би била идейната цена за труд на л.м/съобразно написаното от мен .Наясно съм , че цената, която бихте дали е ориентировъчна и същата би могла да се конкретизира единствено след оглед.

Поздрави

П.С.Моля отговора на лични
Фирмата е регистрирана в камарата на строителите - ПЪРВА ГРУПА: строежи от високо строителство, жилищно, обществено - обслужващо, промишлено. Четвърта и пета категория съгласно чл.5 ал.6 от ПРВВЦПРС: ПЕТА ГРУПА: събаряне и разрушаване, земни работи, строителство на жилищни и нежилищни сгради, покривни работи, полагане на мазилки, монтаж на дограма и дърводелски работи, полагане на облицовки и настилки, боядисване и стъклопоставяне.

Фирмата разполага със:

- Строителен техник, отговарящ за ефективното техническо ръководство и издаване на строителния обект.

- Инженер-конструктор, който извършва предпроектни проучвания, проектиране на конструкцията съобразно архитектурния проект, конструктивни и якостни изчисления в параметрите на проектирания обект.

- Архитект, упражняващ техническо ръководство при проектиране на обекта и авторски надзор по време на строителните дейности.



"Радистрой 49" ЕООД е със седалище гр.Велико Търново и работи на територията на цялата страна.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
winking smiley

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-25 12:31 от Радост.
Quote
Радост
winking smiley

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Груб строеж, ремонти Велико Търново област.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход