Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство от основи до ключ. Груб строеж -90 евро кв/м. До ключ-230 евро кв/м !!

Публикувано от lbi 
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж от 80 евро кв/м до 90 евро кв/м.с материали и труд, само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-230 евро кв/м!!!

Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,вътрешни изолации.

Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Освояване на тераси,Тавански помещения,

Огради-10 г. гаранция,Подпорни стени,Басейни, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години.АЛ и ПВЦ дограма,полагане на тротуарни плочки,бордюри,облицовки от камък и други.
Гарантирано качество на разумни цени.ДОГОВОР може да бъде дори и нотариално заверен!
Гаранции за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години
!Ако залагате на качествено извършена работа от професионалисти потърсете ни.Къща не се прави всеки ден,а един път в живота!Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област и други градове по договаряне!тел:0889282821
www.stroitelstvo-grub-stroej.dir.bg



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-15 11:26 от lbi.
Какво означава дори и при нотариус?Да не би трябва да ти се моля ?Покажи твой обекти,какви са качествените материали дай пример с какво строиш?Аман от такива реклами в момента строя къща която е 104 рзп и около 30 веранда ,без да давам за труд ако ми стигнат 25000лв. ще бъда доволен,вярно терена има денивилация но какво от това?
При нотариус означава че договора може да се завери при него!Много измамници се навадиха който доста мътят водата в момента на честните строители затова с тази цел сам написал това за нотариуса!Заповядай да те водя обект по обект да ти покажа какво работя аз и след това да коментираме тук.Що се отнася за материалите нито с грацки тухли строя нито с тези на Поротерм!Кажими ти с какви строиш в момента?Инезнам какво толкова недоволстваш от моята реклама като всичко си е ок по нея щом си решил да строиш трябва да даваш и гаранции и с договори да работиш та невиждам нищо лошо в това.Или ти предпочиташ да наемеш някого да ти строи без договор и гаранци и утре нещо да стане и да си хване чукалата и да си замине и ти да се оправяш а?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-15 11:40 от lbi.
Аз строя с гръцки тухли т.е. най-евтините и ще е без плоча/гредоред защото така предпочитам и ще мога да си я построя сам със съпругата ми в буквалния смисъл/Ако някой иска да излъже договора няма да го спре,върви да се съдите с години,и като нищо нямаш на твое име?Задавам конкретен въпрос: Къщата е вече знаеш колко кв. по проект това означавали че ще ми я построиш за 9500/10000 евро .Пояснение-груб строеж :основи зидария,плоча и покрив! P.S. Недоволството от този вид реклама мие от твой колега който също рекламираше такъв ивд услуга,даже в този сайт го хванаха че ползва на друг човек обектите като ги представя за негови.С него ако не се лъжа съм говорил преди да почна да строя като му предложиш никакви пари напред подписваме договор пред нотариус ,даже щях да разпиша записна заповед.,свършва определен етап и плащам и какво според теб мислиш стана ??? Беж да го няма!!
Привет колега, ако решиш да използваш фирма за строежа, изпрати конструкции, ВиК и Архитектура и ще се опитам да ти дам възможно най-ниска цена, също и къде се намира стоежа: e-mail: office_gng@mail.bg. На мен ми е трудно да дам оферта без да съм видял конструкциите и много ми е интересно как колеги във форума дават цени (не ориентировъчни) без да знаят къде се намира обекта, каква е почвата и т.н.. Ако мога да помогна и по телефона: 0893 456 033 - инж. Георги Вълев
Quote
stenmark
Аз строя с гръцки тухли т.е. най-евтините и ще е без плоча/гредоред защото така предпочитам и ще мога да си я построя сам със съпругата ми в буквалния смисъл/Ако някой иска да излъже договора няма да го спре,върви да се съдите с години,и като нищо нямаш на твое име?Задавам конкретен въпрос: Къщата е вече знаеш колко кв. по проект това означавали че ще ми я построиш за 9500/10000 евро .Пояснение-груб строеж :основи зидария,плоча и покрив! P.S. Недоволството от този вид реклама мие от твой колега който също рекламираше такъв ивд услуга,даже в този сайт го хванаха че ползва на друг човек обектите като ги представя за негови.С него ако не се лъжа съм говорил преди да почна да строя като му предложиш никакви пари напред подписваме договор пред нотариус ,даже щях да разпиша записна заповед.,свършва определен етап и плащам и какво според теб мислиш стана ??? Беж да го няма!!

Абе за договорите недей така да говориш, че си трябват и аз съм ЗА тях да ги има. Само строители където не им е читава работата могат да се притесняват от тях! Хора с много пари не можеш да осъдиш, но и за тях се затегна примката та имаш ли нещо черно на бяло е по-добре от колкото нищо. Има и мошенници строители, но и доста инвеститори също. От договор аз не се дърпам, както каже инвеститора така го правим. Ако иска при нотариус или адвокат, ако трябва и при Бойко Борисов ще го подпиша и то с двете ръце понеже съм си сигурен в себе си, че ще си свърша работата. За това съм писал, че договор и гаранции давам!
За тухлите не съм съгласен. Гледам, че си ми колега стройтел, но с това евтинко ще береш ядове! Един съвет от мен, като си правиш изолацията гледай да не е бормашината на удар, че тешко ти и горко всичко на сол ще стане! На никой не ги препорачвам тези тухли против тях съм. За 10000 евро няма как да ти я направя понеже има и основи и покрив тази къща! Тези 25000 лв ще те оправят от раз даже и ще ти останат щом е без труд. Относно измамниците то и аз хванах един тук отделно още с двама се карах по телефона за мои снимки качени в тяхни обяви и интересното е че и двамата са писали, че са фирми! Явно измамници има много търсещи жертви с ниски цени, като примерно единия е писал 70 евро на кв/м и то фирма не се връзва грам. Има и други фирми една варненска на 50 евро кв/м пак много интересна цена и един в София на 60 евро кв/м, та ето ти 3-4 фирми измамници на бързо ти казах и то фирми не частни лица! Как да вярваш и без договор да работиш ми кажи понеже гледам, че нещо си против договорите? И ме интересува какви керемиди купи за покрива и оправи ли комина? smiling smiley
Нещо не разбрах казваш че има основи и покрив?В офертата 90евро/кв груб строеж не влиза ли покрива и основите?Относно керемидите не съм ги купил но се колебая между Тондах и Младост.Тондаха са най-хубави,но с тях ще ми легни 2000лв по-скъпо.
@stenmark: Недоразуменията идват оттам, че архитектите и строителите смятат площите по различен начин. Например, една къща 100 кв. м с основи, един етаж, неизползваемо подпокривно пространство и покрив за архитекта е 100 кв. м, но за строителя е 100(основи)+100(плоча над етажа)+примерно120(покрив, сметнат по наклона). Така същата къща за строителя е 320 кв. м, и цената за построяването и е 320х90=28800 евро, или около 56000 лв.
Quote
lbi
....Инезнам какво толкова недоволстваш от моята реклама като всичко си е ок по нея ...

Ами не всичко е ОК по нея - не е в правилния раздел, ако не си забелязал. Тука е раздела за коментари и затова получаваш коментари - просто е, ама кой да чете и вникне...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Човека ти обясни горе долу как стоят нещата, макар че покрива е на по-ниска цена и основите и те са на друга цена! За керемидите съм сагласен, добри са *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход