Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

изработка и монтаж на метални конструкции и изделия

Публикувано от aleksandar levski 
изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
25-09-2008 - 10:42:24
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
25-09-2008 - 10:55:04
G-n Levski, бихте ли ми дали ориентир за цена на л/м метален парапет изработен от тръба в горната част и хоризонтална метална правоъгълна шина със страна 1 см по цялата дължина, на 15 см под пръбата, между които има повтарящ се елемент - метална спирала? Анкерирането в борда на надзида на терасата става чрез елементи през метър, като височината на тези елементи е около 30 см, общата височина на парапета следва да е около 50 см, вкл. тръбата отгоре.

Говорим за съвсем груба идея за цена. Черен метал, грундиран и боядисан с качествена боя, захванат с качествени анкери (Вюрт) и капачки върху мястото на анкериране с форма на пресечена пирамида , нанизани на вертикалните елементи.
Благодаря предварително.
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
25-09-2008 - 13:07:36
Ти толкова подробно му описа всичко, че по всичко личи че си наясно с занаята и имаш представа колко пари ще излезе smiling smiley :ami:
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
25-09-2008 - 13:23:02
Да бе, наясно съм, ако бях, сам щях да си го направя, просто имам идея какво търся и търся кой да го направи....
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
25-09-2008 - 23:20:32
тук в Пловдив докопах една фирма , която пипа само неръждавейки и то доста сносно ... и направих навесите си там / все едно парапети/ 30метра излезнаха 4300лв с ддс като растера е доста гъст !!

Инак в момента знам цена от80лв на линеен метър за парапети на едро/демек за много големи хотели/ но алуминий кръгъл профил ....банална ралта! Също знам цена от около 160-200лв на линеен метър цена на фирмите правещи парапети и то пак баналния профил.....
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
26-09-2008 - 11:50:00
Не, не, алуминият е на всеки ъгъл, освен това се разхлтва и няма оправяне, не ща и да го чуя. Искам черен метал, но добре обработен, е, ясно че след няколко години отново ще се боядисва, но ми харесва повече от лъскавите алуминиеви парапети...
Re: изработка и монтаж на метални конструкции и изделия
23-10-2008 - 17:28:27
Предстои ми строителство на магазин и се интересувам как излиза на кв. м при положение че се построи от метална конструкция ? Магазина ще бъде около 500 м2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход