Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство от основи до ключ. Груб строеж-90 евро кв.м.До ключ-230 евро кв.м.

Публикувано от lbi 
lbi
Строителство от основи до ключ. Груб строеж-90 евро кв.м.До ключ-230 евро кв.м.
29-05-2011 - 22:25:21
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж от 80 евро кв/м до 90 евро кв/м.с материали и труд, само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-от 230 до 250 евро кв/м!!!

Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,Вътрешни изолации.

Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Усвояване на тераси,Тавански помещения,

Външни работи
Огради- Бетонни, Тухлени, Каменни с 10 г. гаранция, Подпорни стени, Басейни, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години. АЛ и ПВЦ дограма, полагане на тротуарни плочки, бордюри, облицовки с камък и други.

Гарантирано качество на разумни цени. ДОГОВОР, който може да бъде нотариално заверен!
Гаранции за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години !

Ако залагате на качествено извършена работа от професионалисти потърсете ни. Къща не се прави всеки ден, а един път в живота!

Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област,Пловдив-област-област и други градове по договаряне!
www.stroitelstvo-grub-stroej.dir.bg
тел:0889 28 28 21 - Бекяров
Quote
lbi
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж от 80 евро кв/м до 90 евро кв/м.с материали и труд, само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-от 230 до 250 евро кв/м!!!

Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,Вътрешни изолации.

Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Усвояване на тераси,Тавански помещения,

Външни работи
Огради- Бетонни, Тухлени, Каменни с 10 г. гаранция, Подпорни стени, Басейни, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години. АЛ и ПВЦ дограма, полагане на тротуарни плочки, бордюри, облицовки с камък и други.

Гарантирано качество на разумни цени. ДОГОВОР, който може да бъде нотариално заверен!
Гаранции за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години !

Ако залагате на качествено извършена работа от професионалисти потърсете ни. Къща не се прави всеки ден, а един път в живота!

Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област,Пловдив-област-област и други градове по договаряне!
www.stroitelstvo-grub-stroej.dir.bg
тел:0889 28 28 21 - Бекяров

Бекяров, на теб случвало ли ти се е, да не даваш оферти при отправено запитване и ако "ДА" - ЗАЩО?
Здравейте, Panelov, да случвало ми се е да не давам оферти! Причини много -опитващи да хитруват инвеститори, колекционери на оферти, оферти по телефон, по имейл или аз самия нямам интерес към даден обект.В днешно време са хит колекционерите на оферти, които търсят най-ниските цени, качество не се гледа, а само цени. Затова и доста колекционери изгоряха с тези евтини оферти!
Quote
lbi
Здравейте, Panelov, да случвало ми се е да не давам оферти! Причини много -опитващи да хитруват инвеститори, колекционери на оферти, оферти по телефон, по имейл или аз самия нямам интерес към даден обект.В днешно време са хит колекционерите на оферти, които търсят най-ниските цени, качество не се гледа, а само цени. Затова и доста колекционери изгоряха с тези евтини оферти!

ОООоо, да... Колекционерите са ми любими...После като почнат да овъртат след като получат офертата са ми много смешни.
"Ама сега това, ама още 3-4 месеца, ама нали това, ама чакам още няколко оферти от 40 фирми..."
Хаха

Какво да правиш, хора всякакви...И както каза LBI, те се нахендрят най-много.
Е, така е колега personall, само че ние си го правим това! Като се научим да искам всичките пари за офертите, които им правим ще секнем тогава колекционерите пък като имат пари за 40 оферти нека ги дават. *ok*
Quote
lbi
Е, така е колега personall, само че ние си го правим това! Като се научим да искам всичките пари за офертите, които им правим ще секнем тогава колекционерите пък като имат пари за 40 оферти нека ги дават. *ok*

smiling smiley

Оооо, от съвсем скоро време са замислям , да започна да отсявам сериозните с платени оферти.

до 200 кв 100 лв. от 200 до 300 кв. 150 лв. и т.н.

А ходя и снимам едни чаршафи за моя сметка, че КЛИЕНТИТЕ не могат да ги снимат, а ги пращат в аutocad-ski формат, а на монитор с такъв чертеж ходи прави оферта...smiling smiley
Така е колеги много мошеници напълно сам с вас, Aз имам 7 оферти закойто чакам и чакам



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-14 12:36 от joroelin.
Quote
joroelin
Така е колеги много мошеници напълно сам с вас, Aз имам 7 оферти закойто чакам и чакам

Здравейте,
Навярно е гадно да положиш труд, да изпратиш оферта и да не получиш дори отговор от запитващия. В цивилния свят за оферта се плаща, ако не се лъжа. Мисля си, че би имало смисъл да се дават предварителни експертни оценки /на грубо – плюс минус 15-25 %./ Тоест ориентировъчни цени за еталонна компактна къща – едноетажна, двуетажна, триетажна със или без мазе, със или без мансарден етаж. Такова нещо видях, че се опитват да направят в списанието СЕК. Сигурно би било полезно и за инвеститора и за строителя. Полезно е например предложението на LBI за груб строеж и за до ключ. Само че за инвеститор като мен /не съм строител/ му е необходимо сам да си стигне до една приблизителна сума, която трябва да събере, преди да прати запитване за „изпилване” на цената. Е как да си сметна по предложението на LBI? Експертна оценка за цената е необходима даже на етап възлагане за проектиране. Представлява интерес коментара на строителя. Микрофона е ваш.
*sos*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-06-23 15:32 от joroelin.
joroelin е как няма да правиш по сумати оферти и да чакаш ! Като от инвеститори разбирам, че големите фирми правили оферти по на 50 евро на кв.м с труд и материали явно много скъпо взимаш! Поредната измам *ok*eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход