Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавам сглобяема къща - несглобена

Публикувано от blondyd 
Продавам сглобяема къща - несглобена
01-11-2007 - 01:09:35
Здравейтеsmiling smileyНе знам къде точно да публикувам обявата си и затова го правя тук.
В общи линии случаят ми е следният:
С мъжа ми преди няколко месеца решихме да си поръчаме къща от тези сглобяемите - американски тип. По план къщата трябваше да строим на наш парцел (общ с роднини) в село около София. Само че от нетърпение много прибързахме, подходихме много наивно и глупаво като първо платихме проекта и къщата , после решихме да искаме писмено разрешение от роднините ( до момента имахме гарантирано устно такова). Те шокиращо за нас ни отказаха. Ние отложихме строежа докато намерим пари и си купим наше собствено място и....от трън та на глог. Вместо парцел се оказа, че купихме имот - част от съсобствен парцел, който не става за нищо.Ама за нищо!!!!!!Кой крив кой прав - не ми се говори , че и без това ми иде да умра, тъй че , моля ви не ме заливайте с упреци.
И така......набутахме се с адски много пари , парцел нямаме, нямаме и пари вече. Но имаме къща , която никога няма да я видим реализирана.
Къщата мисля, че вече е изработена напълно, напълно е платена, но ние няма къде да я построим. Затова реших да напиша тази тема......ако някой случайно се интересува и иска да си строи такъв тип къща - мога да му изпратя да види нашия проект. И ако го хареса да си купи нашата къща , която вече е измислена, има си документация и всичко - само си няма парцелsad smiley
Наистина ще съм изключително благодарна , ако някой прови интерес към нетипичната ми обява и ми влезе в безумното положение.
Ще дам информация за абсолютно всичко, което е нужно, Къщата е страхотна, на 2 етажа. Ние с мъжа ми си измислихме всичко как да бъде, къде да се разположи, за да си е нашата къща. Буквално до днес имахме някаква малка надежда нещата с безнадеждния ни имот да се оправят, но и тя се разби на пух и прах.Сега дори сърцето ми се къса като пиша това, но така е в живота..........глупостта се наказва жестоко!!!
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
01-11-2007 - 02:12:22
ако няма да ви затрудни,моля пратете информацията с която разполагате,интересува ме такава къща,както и какво е необходимо допълнително за да се монтира.естествено ,надявам се разбирате, аз не знам дали това е къщата, която си представям като стил и функцоиналност,но поне да видим...
благодаря
стефан драганов smiling smiley
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
01-11-2007 - 13:01:21
Здравейте,

И аз се интересувам. Моля дайте и на мене наличната ви информация а после може и въпроси да завалят.

Пожелавам ви успех в начинанието и не падайте духом.
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
02-11-2007 - 21:34:14
Здравейте и на дваматаsmiling smiley
Благодаря ви за проявения интерес smiling smileyИ.....естествено разбирам, че засега просто се интересувате, а няма утре да ми позвъните на вратата и да кажете:"Бързо, бързо, искам къщата"smiling smiley)))
А сега да ви отговоря.......ами......къщата е на два етажа, общата и площ е около 110 кв.м. , на долното ниво има едно общо помещение хол+ трапезария + кухня. Има малко антренце и тоалетна. На горния има три спални, баня с тоалетна и голяма тераса. Прозорците на горния етаж са огромни, защото там, където щяхме да я строим имаше страхотна панорама. .....Не се сещам какво друго..........аз самата съм интериорен дизайнер и планът на къщата съм го измисляла ,така че да е максимално функционален за площта си, да е просторно и лесно за допълнителните работи като ВИК например. Двете бани са една върху друга, кухненската мивка трябва да е на стената, граничеща с долната баня, така че да няма тръби по цялата къща. Ако искате ми пратете е-маил-ите си да ви изпратя плана и ако нещо ви интересува ще ви отговоря - за всичко имам отговор и аргументиsmiling smiley))
Поздравиsmiling smiley

lia
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
05-11-2007 - 17:31:57
Здравейте! Бихте ли ми изпратили плановете за тази къща на e-mail: lili_nedyalkova@abv.bg Предварително благодаря!
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
07-11-2007 - 11:47:31
Погледни на лични ;-).
Чакам с интерес.
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
08-11-2007 - 00:27:28
моля,изпратете плановете и ако има някакъв 3D поглед,върху външния вид
благодаря
стефан драганов smiling smiley
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
08-11-2007 - 00:45:08
Bu6men, изпратете ми e-mail и ще Ви пратя каквото имам. Просто не знам как се качва тук.

Поздравиsmiling smiley
Продадохте ли я?
16-11-2007 - 02:30:28
avatar
Здравейте интересувам се и аз от къщата ви. Ако не е късно вече разбира сеsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавам сглобяема къща - несглобена
17-11-2007 - 19:06:29
здравейте,пращам адрес,ако предложението е актуално,моля пишете
bu6men@mail.bg smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход