Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

единствен начин на продажба

Публикувано от stagebull 
единствен начин на продажба
12-10-2010 - 10:58:46
Здравейте на всички,
Аз съм собственик на едни 24декара с ПУП в село Храбърско.Целта ми е ясна ,най- голям икономически ефект от продажбата им.Ясно осъзнавам ,че в този момент всички който се занимават с нещо около недвижимите имоти са в почти пълна безизходица и изпитват огромни затруднения ,всеки според дейноста си. Според мен трябва да се затвори целия кръг/да ме извинява някой ако съм го пропуснал/-собственик,PR,специалист по недвижимост,проектант,стройтел и инвеститор .Може да звучи по комунистически ,но ...
Някакви предложения
Re: единствен начин на продажба
13-10-2010 - 15:37:30
1.Компания за Проектен мениджмънт - бол на пазара....
2.Консултантски компании - доста има също; с връзки с големи и сериозни инвеститори - не са много...
3.Мелез между голяма строителна компания и инвеститорски възможности - не са много, но също има.

И, както вече знаеш, предполагам, всичко зависи от две неща: локация (местоположение+инфраструктура) и ЦЕНА.

Пиши на лични да те ориентирам за конкретни фирми от горните три типа, ако искаш.

Поздрави! *drink1*
Re: единствен начин на продажба
21-10-2010 - 22:21:05
Апропо ,но съм на мнение за частно летище или нещо такова Ивеститор -само чужди компании.
Поздрав
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход